Akademik Personel | 24 Haziran 2021, Perşembe

Ataşehir Demirdöküm Servisi

Ataşehir Demirdöküm Servisi
       

Ataşehir Demirdöküm Kombi servisi olarak ilçemize hizmet verirken müşteri memnuniyetini önemseyerek işimizin her geçen gün daha iyiye gitmesini sağlıyoruz. Yaptığımız işlerde profesyonel olarak işin eğitimini almış müşteri memnuniyetini kazanmada işini en iyi yapmasını bilen ve gönül işi olarak baş koyup güler yüzünü esirgemeyen donanımlı ekipmanıyla sizlere hizmet sunmaktayız.

Ümraniye Demirdöküm Kombi servisi mevsimlerin şart koyduğu ısınma olanakları sizlere daha konforlu bir hal aldırarak kaliteli yaşamanıza yardımcı olmak için ilçemizin her yerine kombi servisi hızlı ulaşım sağlamaktadır. Isınma ve su olanaklarını sizlere sağlayan kombileriniz yılların kullanımıyla yapılmayan periyodik bakımlar zamanla yıpranarak yaşanan kış şartlarında sizleri zor durumda bırakmaktadır. Bizler sizlere yaşanılan sorunları anında yok etmek için yapmamız gereken kombi bakımı işini disiplinli bir şekilde cihazın olduğu yerde anında yapıyor yapılması gereken temizleme, filtre bakımı, sıcak su geçirgenliği hızını ve derecesini sorunsuz hızlı bir şekilde yaparak sizlerin memnuniyetini kazanmaktayız.

Yaptığımız işleri özveriyle teknolojinin gelişimine kendi yılların birikmiş deneyimleri ekleyerek her zaman mükemmelliği sağlamak için siz müşterilerimize kombi kullanımı hakkında da güvenilir bilgiler sunmaktayız. Öncelikle kullandığınız cihazın sistemini, dijital göstergelerini, yoğuşma teknolojisini, ateşleme sistemini edindiğimiz tecrübeli ve eğitim bilgilerimizle sizleri aydınlatmaktayız. Kombilerinizde yaşadığınız sorunların nedenlerini anında çözerek gerektiğinde kombi onarımı gerçekleştirerek orijinal yedek parçaları ile değiştirerek sorunu ortadan güvenilir bir şekilde kaldırmaktayız. Bunun için tek yapmanız gereken Maltepe Ariston Servisi’ni aramaktır.

       

Kolay Hobiler