Bilim-Teknoloji

Ataşehir Arçelik Servisi

Ataşehir Arçelik Servisi ürünlerinin tek bir adreste hizmet alması adına çıktığımız bu yolculukta oldukça zor yollardan geçsekte müşterimiz bizi hiç bırakmadan güçlenmemizi sağladı. Kuruluş olarak; büyük bir aileyiz ve ailemiz ile birlikte yolumuza en iyi şekilde devam ediyoruz. Ailemiz; konusunda uzman, saygın bir ekiptir.

Ümraniye Arçelik Servisi, öncelikleri müşteri memnuniyeti ve bu memnuniyeti bozmayan bir düzen ile işimizi sürdürmektedir. Bu düzen dahilinde gayet sağlam ve ayakları yere basan bir kadroya ulaşacaksınız. Arçelik ürünleriniz için bizlere her zaman güvendiniz ve bizler de bu güveni hiçbir zaman boşa çıkarmadık. Güven bağlarımızı sağlam tutmak için bizde geliştik, anlaştık. Hem fiyatlarımızda hem de ilişkilerimizde en iyi yolu bulduk. Yaygın servis ağlarımız ve donanımlı araçlarımızla farklı noktalara hızla ulaşan, uzman bir ekibe sahibiz.

Binbir parça ile işçilik garantili hizmetimizle karşılıklı güven ilkesine bağlı olarak kaliteli hizmet vermek adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Kaynarca Arçelik Servisi olarak; donanımlı, bilgili personel ve en önemlisi güler yüzlü çağrı merkezi ekiplerimiz sayesinde sorunlarınızla her zaman yakından ilgilendik ve sizleri hiçbir zaman yalnız bırakmadık. Servis servis gezme devrini kapattık. Sizin madur olduğunuz her konuyu memnuniyet ile çözdük. Her eşyanızı bizde değerli gördük ve değerlerinize bizde sahip çıktık, yeniledik, düzelttik, baktık, onardık. Siz müşterilerimiz sayesinde biz büymekte ve zirveye ulaşmaktayız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu