Akademik Personel | 17 Haziran 2019, Pazartesi

Artvin Çoruh Üniversitesi 9 Öğretim Üyesi Alımı Yapacak

14 Aralık 2018
Artvin Çoruh Üniversitesi 9 Öğretim Üyesi Alımı Yapacak
       

Artvin Çoruh Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemiz aşağıda belirtilen birimlerine; “2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu”, “657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesi”, “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği” ile “Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesinin ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacaktır.

Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuruda bulunacak adayların; başvurdukları bölüm, anabilim dalını belirttiği dilekçelerine; bir adet fotoğrafını, nüfus cüzdan fotokopisini, özgeçmişini, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrenim belgelerinin onaylı suretleri, yabancı dil belgesi, askerlik durum belgesi ile bilimsel çalışma ve yayımlarım kapsayan 4 (dört) takım dosyayı ekleyerek ilgili akademik birime:

Adayların, 14/12/2018 ilan tarihi itibari ile 15 (on beş) gün içerisinde (28/12/2018 tarihi mesai bitimine kadar) şahsen veya postayla başvurmaları gerekmektedir. Postadaki gecikmelerde sorumluluk kabul edilmeyecektir.

Not: Yabancı ülkelerden alman diplomaların denkliğinin Üniversitelerarası Kurulca onaylanmış olması gereklidir.

 

BİRİMİ BÖLÜMÜ ANABİLİM DALI UNVANI DERECE ADET AÇIKLAMA
Mühendislik

Fakültesi

Elektrik-Elektronik

Mühendisliği

Elektrik Tesisleri Doktor Öğretim Üyesi 3 1 İlgili Alanda Doktora Yapmış Olmak.
Mühendislik

Fakültesi

Elektrik-

Elektronik

Mühendisliği

Kontrol ve Kumanda Sistemleri Doktor Öğretini Üyesi 3 1 Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü Lisans Mezunu Olup, Kontrol Mühendisliği Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Fen Edebiyat Fakültesi Batı Dilleri ve Edebiyatları Rus Dili ve Edebiyatı Doktor Öğretim Üyesi 1 1 İlgili Alanda Doktora Yapmış Olmak.
Eğitim Fakültesi Temel Eğitini Okul Öncesi Eğitimi Doktor Öğretim Üyesi 3 1 İlgili Alanda Doktora Yapmış Olmak.
Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Eğitimin Felsefi. Sosyal ve Tarihi Temelleri Doktor Öğretim Üyesi 3 1 İlgili Alanda Doktora Yapmış Olmak,
Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Doktor Öğretim Üyesi 3 1 Psikoloji Bölümü Lisans Mezunu Olup, Yüksek Lisans ve Doktorasını Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Alanında Yapmış Olmak.
Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Eğitim Programlan ve Öğretim Doktor Öğretim Üyesi 1 1 İlgili Alanda Doktora Yapmış Olup, Eleştirel Düşünme Becerileri Eğitimi İle İlgili Çalışmaları Bulunmak.
Sanat ve T asarım Fakültesi Mimarlık Mimarlık Tarihi Doktor Öğretim Üyesi 3 1 Mimarlık Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Artvin Meslek Yüksekokulu Kimya ve Kimyasal İşleme Teknolojileri Laboratuvar Teknolojisi Doktor Öğretim Üyesi 3 1 Tıbbi Biyokimya Alanında Doktora Yapmış Olmak.

 

TÜM AKADEMİK İLANLAR İÇİN Tıklayınız

 

       

BENZER HABERLER