Akademik Personel | 22 Nisan 2019, Pazartesi

Ardahan Üniversitesi Akademisyen İlanı (Son Başvuru: 9 Ekim)

27 Eylül 2014
Ardahan Üniversitesi Akademisyen İlanı (Son Başvuru: 9 Ekim)
       

Ardahan Üniversitesi, Araştırma Görevlisi, Okutman ve Öğretim Görevlisi Alacaktır.

Son Başvuru Tarihi: 09.10.2014’tür.

 

 

Tüm Akademik ve Kamu İlanları

 

Fakülte/Bölüm/Bilim ve Anabilim Dalı Kadro Özel Şartlar İlan Detay
ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
 ARDAHAN TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU—>ELEKTRİK VE ENERJİ BÖLÜMÜ—>ELEKTRİK PR. (İÖ) (BK.347)  1  İlgili Fakültelerin Elektrik Elektronik Mühendisliği veya Fizik Bölümü lisans mezunu olmak, Elektrik Elektronik Mühendisliği alanında Yüksek Lisans yapmış olmak. Detay İçin Tıklayınız.
ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ
 ARDAHAN İNSANİ BİLİMLER VE EDEBİYAT FAKÜLTESİ—>TARİH BÖLÜMÜ—>ESKİÇAĞ TARİHİ ANABİLİM DALI  1  İlgili Fakültelerin Tarih Bölümü Lisans mezunu olmak ve Eskiçağ Tarihi alanında Doktora yapıyor olmak. Detay İçin Tıklayınız.
 ARDAHAN İNSANİ BİLİMLER VE EDEBİYAT FAKÜLTESİ—>COĞRAFYA BÖLÜMÜ—>FİZİKİ COĞRAFYA ANABİLİM DALI  1  İlgili Fakültelerin Coğrafya Bölümü Lisans mezunu olmak ve Fiziki Coğrafya alanında Doktora yapıyor olmak. Detay İçin Tıklayınız.
OKUTMAN
 REKTÖRLÜK  1  İlgili fakültelerin İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, İngiliz Dil Bilimi veya İngilizce Mütercim-Tercümanlık bölümlerinin birinden lisans mezunu olmak ve alanında Yüksek Lisans yapmış olmak. Detay İçin Tıklayınız.
 REKTÖRLÜK  1  İlgili Fakültelerin İngilizce Öğretmenliği Bölümü Lisans mezunu olmak ve Yükseköğretim kurumlarında alanında ders verme deneyimine sahip olmak.Son Başvuru: 10.10.2014’tür Detay İçin Tıklayınız.
       

BENZER HABERLER