Akademik Personel | 21 Aralık 2020, Pazartesi

Antalya Akev Üniversitesi Akademik Kadro İlanı

10 Temmuz 2018
Antalya Akev Üniversitesi Akademik Kadro İlanı
       

Antalya Akev Üniversitesine Öğretim Üyeleri ve Öğretim Elemanları alınacaktır.

 

Ön başvurular için sadece YÖK Formatlı Özgeçmiş’inizin bir örneğini elektronik ortamda [email protected] adresine göndermeniz yeterlidir.

 

Detaylı bilgi için;

 

Telefon: 444 1 264

 

e-mail: [email protected]

 

Adres: Kadriye Mah. Celal Bayar Cad. No:5-6 Serik/ANTALYA

 

 

Bölüm/Program Unvan Sayı Aranan Şartlar
İletişim Tasarımı Bölümü Dr. Öğretim Üyesi

Doç. Dr.

Prof. Dr.

3 İletişim Tasarımı, Görsel İletişim Tasarımı, Sanat ve Tasarım ya da Grafik Tasarımı alanlarından birinde lisans, yüksek lisans ya da doktora yapmış olmak.
İşletme Bölümü Dr. Öğretim Üyesi

Doç. Dr.

Prof. Dr.

3 Yönetim ve Organizasyon alanında doktora yapmış olmak veya Muhasebe ve Finans alanında doktora yapmış olmak.

 

Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü Dr. Öğretim Üyesi

Doç. Dr.

Prof. Dr.

3 Üniversitelerin iletişim fakültesi/güzel sanatlar fakültesi radyo, televizyon ve sinema/ sinema televizyon bölümlerinde doktora yapmış olmak.
Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü Dr. Öğretim Üyesi Doç. Dr.

Prof. Dr.

3 Turizm İşletmeciliği, Gıda Mühendisliği veya Gastronomi alanlarından birinde lisans üstü düzeyde mezun olmuş olmak ve yiyecek-içecek alanında sektör tecrübesine sahip olmak veya bu alanda akademik çalışmalar yapmış olmak.
Sosyoloji Bölümü Dr. Öğretim Üyesi

Doç. Dr.

Prof. Dr.

3 Sosyoloji alanında doktora yapmış olmak.
İnşaat Teknolojileri Programı Öğretim Görevlisi 1 İnşaat mühendisliği lisans mezunu olup, ulaştırma anabilim dalında tezli yüksek lisans yapmış olmak

İnşaat mühendisliği lisans mezunu olup, 2 yıl belgelenebilir tecrübeye sahip olmak ve ulaştırma anabilim dalında tezli yüksek lisans yapıyor olmak.

Adalet Programı Öğretim Görevlisi 3 Hukuk bölümünden lisans mezunu olup, belgelendirmek koşulu ile lisans mezuniyeti sonrasında alanında en az 2 yıl deneyimli olmak veya yüksek lisans mezunu olmak.
Sosyoloji Bölümü Araştırma Görevlisi 1 Sosyoloji alanında lisans mezunu olmak. Sosyoloji alanında belgelendirmek koşulu ile lisans mezuniyeti sonrasında alanında en az 2 yıl deneyimli olmak veya yüksek lisans mezunu olmak.
Sosyal Hizmetler Programı Öğretim Görevlisi 1 Sosyal Hizmet bölümü lisans mezunu olmak ve alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak veya belgelendirmek kaydıyla alanında en az 2 yıl tecrübeli olmak.

 

TÜM AKADEMİK İLANLAR İÇİN Tıklayınız
       

Kolay Hobiler