Akademik Personel | 25 Eylül 2020, Cuma

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Akademik Personel Alımı Yapacak

9 Haziran 2020
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Akademik Personel Alımı Yapacak
       

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 9 Haziran 2020 tarihli resmi gazetede yayımlanan ilanda çeşitli kadrolarda Akademik Personel alımı yapacağını duyurdu.

İlanda Uygulamalı Sosyoloji için 1, Havacılık ve Uzay Mühendisliği için 1, Din Sosyolojisi için 1, Siyaset ve Sosyal Bilimleri için 1, Laborant ve Veteriner Sağlık Prg. için 1, Ortopedi ve Travmatoloji için 1, Kardiyoloji için 1 Profesör;

Türk ve İslam Sanatı için 1, Mütercim Tercümanlık (İngilizce) için 1, İslam Hukuku için 1, Bankacılık ve Finans için 1, Hukuk Tarihi için 1, Medeni Hukuk için 1, Toplum Beslenme Sistemleri için 1, Nörolojik Fizyoterapi ve Rehabilitasyon için 1, Kalp ve Damar Cerrahisi için 1, Ortopedi ve Travmatoloji için toplam 2, Üroloji için 1, Tıbbi Farmakoloji için 1, Göz Hastalıkları için toplam 2, Kadın Hastalıkları ve Doğum için 1, Radyoloji için 1, Klasik Türk Musikisi Anasanat Dalı için toplam 2 Doçent;

Halkla İlişkiler ve Tanıtım için 1, Eski Türk Dili için 1, Mütercim Tercümanlık (Arapça) için 1, Arap Dili ve Belagati için 1, İslam Sanatları ve Dini Musiki için 1, Ceza ve Ceza Muhakemesi Hukuku için 1, Görsel İletişim Tasarımı A.S.D. için 1, Gıda Teknolojisi için toplam 2, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Prg. için 1, Laborant ve Veteriner Sağlık Prg. için toplam 2, Çocuk Cerrahisi için 1, Üroloji için 1, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon için 1, Kardiyoloji için toplam 2, Anesteziyoloji ve Reanimasyon için 1, Göz Hastalıkları için 1, Kontrol ve Kumanda Sistemleri için 1, Enerji Sistemleri Mühendisliği için 1, Yapı için 1 Doktor Öğretim Üyesi alınacağı belirtildi.

Ayrıca Optisyenlik Prg. için 1, Yerel Yönetimler Prg. için 1, Nörolojik Fizyoterapi ve Rehabilitasyon için 1, Gıda Teknolojisi için 1, Laborant ve Veteriner Sağlık Prg. için 1, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Prg. için 1, Grafik Tasarımı Prg. için 1 Öğretim Görevlisi alınacak.

Son başvuru tarihi 22 Haziran 2020.

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı Detayları

       

Bedava internet konusunda servis sağlayacımıza teşekkür ederiz.