Akademik Personel | 23 Şubat 2019, Cumartesi

Amerika’nın En İyi Üniversiteleri’nden “Western Kentucky Üniversitesi”Nin Yetkilileri İstanbul’a Geliyor!

26 Temmuz 2016
Amerika’nın En İyi Üniversiteleri’nden “Western Kentucky Üniversitesi”Nin Yetkilileri İstanbul’a Geliyor!
       

Mezun Group, 30 Temmuz Cumartesi günü, 12.30’da Harbiye Hilton Hotel’de, Amerika’nın en iyi 30 üniversitesinden biri olan “Western Kentucky Üniversitesi”nin yetkililerinin katılacağı bir etkinlik düzenleyecek.

Öğrenciler, 150’den fazla eğitim programı seçeneğini değerlendirirken, konaklama ve yurt dışında yaşam hakkında da kapsamlı bilgi alabilecekler. Ayrıca okul yetkililerden birebir cevaplar alırken burs imkanları hakkında da bilgi edinebilecekler.

İlk kayıt yaptıran öğrenciye 5000 $ burs!

Western Kentucky Üniversitesi’ne, başvuru yapan ve kayıt yaptıran ilk öğrenci, koşulsuz şartsız 5000 $ eğitim bursu imkanı sağlayacak.

360 derece kampüs turu

Etkinliğe katılanlar, Western Kentucky Üniversitesi’nin kampüsünü, 360 derece kampüs turuyla gezme deneyimini de yaşayacak.

Etkinliğe katılan öğrencilere ücretsiz başvuru desteği!

Mezun Başvuru Destek Merkezi; başvuru danışmanlığı, telefon ve e-posta desteği, iletişim aracılığı gibi sunduğu tüm servislerle, tamamen ücretsiz olarak öğrencilere başvuru süreçleri hakkında bilgi verecek ve başvuru süreçlerinde yanlarında olacak.Mezun 2Western Kentucky Üniversitesi’nin ayrıcalıkları ile tanışın! 

Western Kentucky Üniversitesi, yıllık 16,000,000 $’lık burs bütçesi ile öğrencilerine destek imkanı sağlarken uluslararası öğrencilere sunduğu imkanlarla, staj ve OPT süreçlerini kolaylaştırıyor, akademik eğitimin yanında araştırma ve deneyim imkanları sunuyor. Bunlarla birlikte, Amerika’da konaklama ve yaşam giderlerinin en uygun olduğu ve suç oranının en düşük olduğu Kentucky’de okuma fırsatı sunuyor.

Onaylanmış kaliteli eğitim

Western Kentucky Üniversitesi, US News and World Report tarafından “2014 Edition of Best Colleges & Regional Universities” alanında güney bölgesinde ABD’nin en iyi 30. üniversitesi seçilmiştir. Ayrıca Amerika’da sayılı üniversitenin sahip olduğu ‘Safe Communuty Award’ ödülüne sahiptir.

Katılım formuna Mezun.com’dan ulaşabilirsiniz.

Mezun.com hakkında: 1999 yılından bu yana eğitim sektöründe hizmet veren Türkiye’nin en büyük uluslararası eğitim platformudur.  Başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere, Kanada, İngiltere ve Avrupa ülkelerini de kapsayan bir çok farklı ülkenin eğitim sistemleri hakkında bilgileri, öğrenciler ve ilgililerle bu platform üzerinden paylaşmaktadır. 2014 yılı itibari ile bu ülkelerden toplam 800 okulun aktif tanıtımlarını, başta Türkiye olmak üzere 20’ye yakın ülkede gerçekleştirmektedir.

Türkiye’nin web tabanlı en büyük eğitim platformu olan Mezun.com, kar amacı gütmeden istisnasız tüm öğrencilerin yurtdışında eğitim ile ilgili ihtiyaç duydukları bilgilere ulaşmaları için eşit fırsatlar sunmaktadır. Sunulan hizmet ve danışmanlıklardan öğrenci ve ailelerinden hiçbir ücret talep edilmemektedir. Bu çerçevede iş modeli olarak alanında tektir. ABD Büyükelçiliği, ABD İstanbul Başkonsolosluğu, Türkiye Fulbright Eğitim Komisyonu, British Council, Campus France, gibi önemli kuruluşlarla  işbirliği yapmakta olan Mezun Group DEİK bünyesinde Eğitim Ekonomisi İş Konseyi’nin (EEİK) de çözüm ortağıdır. www.studyinturkey.org.tr’ sitesi bu amaçla hizmet vermektedir.

2012 yılında hayata gecen www.gostudyinturkey.com ise Türkiye’de okumak isteyen yabancı öğrencilere yönelik geniş kapsamlı bilgiler sunmaktadır.

Group gecen sene dünya eğitim sektöründe bir ilke imza atarak Mezun.TV ile dünyanın ilk uluslararası eğitim konusunda servis veren dikey Web TV’sini kurmuş oldu.

       

BENZER HABERLER