Akademik İlanlar

Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi Öğretim Üyesi İlanı

Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesinden:

 

Üniversitemiz Turizm Fakültesi bünyesinde Turizm İşletmeciliği Bölümü için aşağıda belirtilen 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği uyarınca “Öğretim Üyesi” alınacaktır.

Başvuru Belgeleri

Doçentlik İçin:

Doçentlik kadrosu devamlı statüde olup, atanmak isteyen adayların, “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliğinin” 17. Maddesinde belirtilen şekilde, dilekçe ekinde özgeçmişini, Doçentlik belgesini, 4 adet fotoğraflarını, yayın listesini (Başlıca araştırma eseri belirtilecektir.), bilimsel çalışma ve yayınları ile bunlara yapılan atıfları 4 adet dosya halinde hazırlayarak Rektörlüğümüz Genel Sekreterlik İnsan Kaynakları Müdürlüğüne başvurması gerekmektedir.

Adayların ilan tarihinden itibaren 15 gün içerisinde başvurmaları gerekmektedir.

Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurul tarafından denkliğinin onaylanmış olması şarttır. Üniversitelerarası Kurul tarafından denkliği onaylanmamış diplomayla veya eksik evrakla başvuranların başvuruları kabul edilmeyecektir.

İlgililerin Üniversitemizin Cikcilli Beldesi, Saraybeleni Mah. Saraybeleni Cad. No: 7 Alanya, ANTALYA adresine başvurmaları gerekmektedir. Eksik evrakla yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır ve en fazla bir pozisyon için başvuru yapılacaktır.

İlanımıza http://www.ahep.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

 

ALANYA HAMDULLAH EMİN PAŞA ÜNİVERSİTESİ

AKADEMİK PERSONEL İLANI

Birimi

Bölümü/Programı

Unvanı

Adet

Özel Koşul

Turizm Fakültesi

Turizm İşletme

Doçent

1

Üretim Yönetimi konusunda Y.Lisans, organizasyon ve Yönetim konusunda Doktora programını tamamlamış olmak.

 

İlan Tarihi: 02.04.2014

Son Başvuru Tarihi: 16.04.2014

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu