Akademik Personel | 18 Nisan 2019, Perşembe

Aksaray Üniversitesi Akademik Kadro İlanı

25 Ocak 2018
Aksaray Üniversitesi Akademik Kadro İlanı
       

Aksaray Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizde açık bulunan aşağıda birim ve unvanı belirtilen kadrolara 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ilgili maddeleri ile 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesine göre öğretim üyesi alınacaktır. Adayların, Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığı web sayfası (http://personel.aksaray.edu.tr/tr) Bilgi/Belge bölümünde yayınlanan “Aksaray Üniversitesi Akademik Yükseltilme ve Atanma Ölçütleri Yönergesi”nde belirtilen asgari kriterleri sağlaması gerekmektedir. Bu kriterlere uymayanların başvuruları işleme konulmayacaktır.

Adaylar, aynı web sayfasında yayınlanan “Öğretim Üyeliğine Atanma Dosyası Hazırlama Rehberine” göre düzenleyecekleri, Doçent kadroları için 4 takım dosyayı CD halinde imzalı dilekçe ile birlikte Personel Daire Başkanlığına, Yardımcı Doçent kadroları için ise 4 takım dosyayı CD halinde imzalı dilekçe ile birlikte ilgili Dekanlık/Yüksekokullara ilanın yayınlandığı tarihten itibaren başvurularını 15 gün içinde şahsen veya posta ile yapabileceklerdir. Postadaki gecikmelerden ve süresi içerisinde yapılmayan başvurulardan kurumumuz sorumlu olmayacaktır.

 

Birimi Bölümü Anabilim Dalı/Prg. Unvanı Adeti Açıklama
Eğitim Fakültesi Temel Eğitim Okul Öncesi Doçent 1 Anne ve babaların duygularını sosyalleştirmeleri, çocukların duygusal açıdan yetkinlik kazanmaları gibi konulardan çalışmalar yapmış olmak.
Aksaray Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Elektrik ve Enerji Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi Yrd. Doç. 1 Enerji sistemleri mühendisliği alanında doktora yapmış olmak. Güneş enerjisi, jeotermal enerji gibi yeni enerji kaynakları üzerine çalışmalar yapmış olmak.

 

TÜM AKADEMİK İLANLAR İÇİN Tıklayınız

 

       

BENZER HABERLER