GündemManşet Haber

Akademisyenler İçin £2,000 Fon Desteği

British Council düzenlediği anket ile kariyerinin başlangıcındaki akademisyenlere fon desteği imkanı sunuyor.

Uluslararası araştırmalar alanında akademisyenlerin fikirlerini almak üzere bir anket çalışması yapıyor. Anket sonuçları değerlendirilip varolan uluslararası araştırma programlarını geliştirmek için kullanılacak.

Ankete katılan araştırmacı ve akademisyenlerden biri, yapılacak çekiliş sonucunda diledikleri bir bilimsel konferansa katılmak için £ 2,000 değerinde fon ödülü kazanacak.

Kimler katılabilir?

Anket Türkiye dahil tüm ülkelerde bulunan kariyerinin başlangıcındaki akademisyenlere açıktır.

[Kariyerinin başlangıcındaki akademisyen; Son 10 yıl içerisinde doktora derecesini almış (veya buna denk araştirma deneyime sahip) akademisyenler olarak tanımlanmaktadır]

 

Önemli Bilgiler

-Ankete katılanlar arasından çekiliş 31.06.2014 tarihinde gerçekleştirilecektir. Sonuç e-mail ortamında kazanan adaya aynı gün içerisinde bildirilecektir.

-British Council’in değerlendirme jürisi başvuran adayların kriterleri sağlamaması durumunda elenmesi hakkını saklı tutmaktadır.

-Ödül sadece konferans katılımı için geçerlidir. Aksi takdirde bir durumun olduğu düşünüldüğünde jüri belirtilen miktarı vermeme hakkına sahiptir.

-Katılımcının katılacağı konferans 08.01.2014 tarihleri ile 01.03.2015 tarihleri arasında gerçekleşmek zorundadır.

-Ödül kazanımı olması durumunda masrafları içeren orijnal makbuzlar 01.03.2015 tarihine kadar British Council’e takdim edilmelidir.

Ankete Buradan Katılabilirsiniz

Detaylı Bilgiyi Buradan Alabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu