Akademik Personel | 02 Şubat 2021, Salı

Akademisyen Koca Eşinin Hayatını Kabusa Çevirdi!

Akademisyen Koca Eşinin Hayatını Kabusa Çevirdi!
       

Akademisyen koca eşinin hayatını kabusa çevirdi!

 

Giresun Üniversitesi Keşap Meslek Yüksekokulu Yönetim ve Organizasyon Bölüm Başkanı Fatih Saydam, cinsel hastalık bulaştırdığı Fransızca öğretmeni olan eşi H.’yi “Beni nasıl sorgularsın” diye dövüp burnunu kırdı, bıçakla kovaladı. Bebeğinin de boğazını sıkarak “Öldürürüm” tehdidinde bulunan Saydam’ın evine yaklaşması yasaklandı.

 

BIÇAKLA SALDIRDI

Giresun Üniversitesi Keşap Meslek Yüksekokulu’nda öğretim üyesi olan 35 yaşındaki Fatih Saydam ve 33 yaşındaki Fransızca öğretmeni H., 2015 yılında evlendi. Saydam, birkaç ay sonra eşine şiddet uygulamaya başladı. Saydam, doğumdan sonra eşine bıçakla saldırdı. Bebeğinin boğazını sıkarak, “Seni de onu da öldürürüm” diye eşini tehdit etti. Bu saldırı üzerine Saydam hakkında evine yaklaşmama kararı verildi.

 

POLİS KURTARDI

Bu arada Saydam’ın bir öğrencisi ile duygusal ve cinsel ilişki yaşadığı ortaya çıktı. Saydam, bu ilişkiyi sorgulayan eşi H.’yi 31 Mart’ta dövdü. Komşuların polis çağırması üzerine dayak son buldu. H., eşinin tehditlerinden ötürü şikâyetçi olmadı. 11 Mayıs’ta Saydam, “Sen beni neden sorguluyorsun” diyerek, eşini evde bıçakla kovaladı. Döve döve de H.’nin burnunu kırdı. H., eve gelen polis tarafından kurtarıldı. H., burnunun kırıldığına dair hastaneden rapor aldı.

 

Kaynak: CNNTÜRK

       

Kolay Hobiler