Akademik Personel | 02 Şubat 2021, Salı

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Akademisyen İlanı (Son Başvuru: 2 Ekim)

18 Eylül 2014
Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Akademisyen İlanı (Son Başvuru: 2 Ekim)
       

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Okutman, Öğretim Görevlisi ve Araştırma Görevlisi Alacaktır.

Son Başvuru Tarihi: 02.10.2014’tür.

blank Diğer Kamu İlanları ve Akademik İlanlar İçin Tıklayınız

 

Fakülte/Bölüm/Bilim ve Anabilim Dalı Kadro Özel Şartlar İlan Detay
ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
 MESLEK YÜKSEKOKULU—>MUHASEBE VE VERGİ BÖLÜMÜ—>MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI PR. (İÖ)  1  Fakülte ve Yüksekokulların Muhasebe veya  Maliye bölümü lisans mezunu olup, Bu Anabilim Dallarının herhangi birinde yüksek lisans yapmış olmak. Detay İçin Tıklayınız.
 ELEŞKİRT MESLEK YÜKSEKOKULU—>BÜRO YÖNETİMİ VE SEKRETERLİK BÖLÜMÜ—>BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PR.  1  Fakülte ve Yüksekokulların İletişim Bilimleri veya Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü lisans mezunu olmak ve bu Anabilim Dalları’nın herhangi birinde yüksek lisans yapmış olmak. Detay İçin Tıklayınız.
 ELEŞKİRT MESLEK YÜKSEKOKULU—>FİNANS BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ—>BANKACILIK VE SİGORTACILIK PR.  1  Fakülte veya Yüksekokulların Muhasebe veya Bankacılık Finansman  veya Maliye veya İşletme Bölümü lisans mezunu olmak. Bu Anabilim Dalları’nın herhangi birinde yüksek lisans yapmış olmak.Alanında en az 3 yıl deneyim sahibi olmak. Detay İçin Tıklayınız.

OKUTMAN

 DOĞUBAYAZIT AHMED-İ HANİ MESLEK YÜKSEKOKULU  1  Fakültelerin Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü lisans mezunu olmak. Alanında en az iki yıl deneyim sahibi olmak. Detay İçin Tıklayınız.
 ELEŞKİRT MESLEK YÜKSEKOKULU  1  Fakültelerin Tarih Bölümü lisans mezunu olmak. Türkiye Cumhuriyeti Tarihi  veya Atatürk İlkeleri ve  Inkılap Tarihi Anabilim Dalı’nda yüksek lisans yapmış olmak. Detay İçin Tıklayınız.

ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ

 İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ—>SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ BÖLÜMÜ—>SİYASET VE SOSYAL BİLİMLER ANABİLİM DALI  1  Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümü lisans mezunu olmak. Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Anabilim Dalı’nda yüksek lisans yapmış ve doktora yapıyor olmak. Detay İçin Tıklayınız.
       

Kolay Hobiler