Akademik Personel | 30 Eylül 2020, Çarşamba

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Akademik Kadro İlanı

26 Kasım 2017
Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Akademik Kadro İlanı
       

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörlüğünden:

AKADEMİK PERSONEL ALINACAKTIR

(PROFESÖR, DOÇENT VE YARDIMCI DOÇENT)

Üniversitemize aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği, Üniversitemiz web sayfasında yayımlanan Akademik Atanma ve Değerlendirme Kriterlerinin ilgili maddeleri ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen şartları sağlayanlardan Öğretim Üyesi alınacaktır. İlan kadrolarına uygun olmadığı anlaşılan başvurular geçersiz sayılacaktır. Başvuru süresi ilanın gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 15 gündür.

İlanla ilgili tüm bilgiler Üniversitemizin https://www.agri.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

 

Birimi Bölüm/Anabilim Dalı Unvanı Adet Derece Başvuru Koşulları
Fen Edebiyat Fakültesi Coğrafya Bölümü/Beşeri ve Ekonomik Coğrafya Anabilim Dalı Profesör 1 1 Beşeri ve Ekonomik Coğrafya alanında çalışmaları olmak.
İslami İlimler Fakültesi Temel İslam Bilimleri Bölümü/ Tasavvuf Anabilim Dalı Doçent 1 1 İlgili alanda Doçent unvanı almış olmak.
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Spor Yöneticiliği Bölümü/Spor Yöneticiliği Anabilim Dalı Doçent 1 1 İlgili alanda Doçent unvanı almış olmak.
Eczacılık Fakültesi Eczacılık Temel Bilimleri/Analitik Kimya Yrd. Doç. 1 3 Bisiklik yapı barındıran organik ilaç aktif maddelerle ve biyolojik aktif fenolik bileşiklerin sentezleriyle çalışmış olmak.
Eğitim Fakültesi Özel Eğitim Bölümü/Zihin Engelliler Eğitimi Anabilim Dalı Yrd. Doç. 1 3 Engelli öğrencilerin fen eğitimi konusunda çalışmalar yapmış olmak.
Fen Edebiyat Fakültesi Doğu Dilleri ve Edebiyatları Bölümü/Fars Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Yrd. Doç. 1 5 İlgili alanda Doktora yapmış olmak.
Patnos Meslek Yüksekokulu Elektronik ve Otomasyon Bölümü/ Mekatronik Pr. Yrd. Doç. 1 5 Mekatronik Mühendisliği veya Metalurji ve Malzeme Mühendisliği alanında Doktora yapmış olmak.
Patnos Meslek Yüksekokulu Elektronik ve Otomasyon Bölümü/ Mekatronik Pr. Yrd. Doç. 1 4 Mekatronik Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği veya Fizik Bölümü lisans mezunu olmak ve bu alanlardan birinde Doktora yapmış olmak.

 

 

TÜM AKADEMİK İLANLAR İÇİN Tıklayınız

 

 

       

Bedava internet konusunda servis sağlayacımıza teşekkür ederiz.