Akademik Personel | 30 Eylül 2020, Çarşamba

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Akademik Kadro İlanı

27 Haziran 2017
Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Akademik Kadro İlanı
       

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörlüğünden:

AKADEMİK PERSONEL ALIM İLANI (PROFESÖR, DOÇENT, YARDIMCI DOÇENT)

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği, Üniversitemiz web sayfasında yayınlanan Akademik Atanma ve Değerlendirme Kriterlerinin ilgili maddeleri ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen şartları sağlayanlardan Öğretim Üyesi alınacaktır. İlan kadrolarına uygun olmadığı anlaşılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

İlanla ilgili tüm bilgilere Üniversitemizin www.agri.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

 

BİRİMİ BÖLÜM / ANABİLİM DALI UNVANI ADET DERECE BAŞVURU KOŞULU
Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi Bölümü/ Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Pr. Prof. 1 1 Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi Alanında çalışmalar yapmış olmak.
Fen Edebiyat Fakültesi Coğrafya Bölümü/Beşeri ve Ekonomik Coğrafya Anabilim Dalı Doç. 1 1 İlgili alanda Doçent unvanı almış olmak.
Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü/ Biyokimya Anabilim Dalı Doç. 1 1 İlgili alanda Doçent unvanı almış olmak.
Eczacılık Fakültesi Eczacılık Meslek Bilimleri Bölümü/ FarmasötikBotanik Anabilim Dalı Doç. 1 1 Bitkisel antioksidan sistemler ve izoenzimler üzerine çalışmaları olmak.
Eczacılık Fakültesi Eczacılık Temel Bilimleri Bölümü / Biyokimya Anabilim Dalı Doç. 1 1 İlaç analogları sentezi ve biyolojik aktivitesinin incelenmesi üzerine çalışmaları olmak.
İslami İlimler Fakültesi Temel İslam Bilimleri Bölümü / Kelam ve İtikadiİslam Mezhepleri Anabilim Dalı Doç. 1 1 İlgili alanda Doçent unvanı almış olmak.
Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Bölümü/ Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı Doç. 1 1 Eğitim Bilimleri alanında Doçent unvanı almış olmak.
Eğitim Fakültesi Türkçe ve Sosyal Bilimler Eğitimi Bölümü/ Türkçe Eğitimi Anabilim Dalı Doç. 1 1 İlgili alanda Doçent unvanı almış olmak.
Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümü/ Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Anabilim Dalı Yrd. Doç. 1 3 İlgili alanda Doktora yapmış olmak.
Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü/ Biyokimya Anabilim Dalı Yrd. Doç. 1 3 Polifenol Oksidaz Enziminin kinetik, elektroforetik ve bazı biyokimyasal özelliklerinin incelenmesi konusunda çalışmaları olmak.
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü/ İktisat Teorisi Anabilim Dalı Yrd. Doç. 1 4 İlgili alanda Doktora yapmış olmak.
Meslek Yüksekokulu Elektronik ve Otomasyon Bölümü/ Mekatronik Pr. Yrd. Doç. 1 4 Radyasyon zırhlayıcı malzeme tasarımı ve üretimi alanında çalışmaları olmak.
Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü/ Hemşirelik Pr. Yrd. Doç. 1 3 Psikiyatri hemşireliği alanında Doktora yapmış olmak.
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Antrenörlük Bölümü/ Antrenörlük Eğitimi Pr. Yrd. Doç. 1 3 İlgili alanda Doktora yapmış olmak.
Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Bölümü/ Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık A.D. Yrd. Doç. 1 4 İlgili alanda Doktora yapmış olmak.
İslami İlimler Fakültesi Temel İslam Bilimleri Bölümü/ Hadis A.D. Yrd. Doç. 1 1 İlgili alanda Doktora yapmış olmak.
Doğubayazıt Ahmed-i Hani Meslek Yüksekokulu Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü/ Aşçılık Pr. Yrd. Doç. 1 5 Gıda Mühendisliği Lisans mezunu olmak ve Gıda ile ilgili doğal bileşiklerin sentezi ve biyolojik aktiviteleri konusunda çalışmaları olmak.

 

 

 

TÜM AKADEMİK İLANLAR İÇİN Tıklayınız

 

       

Bedava internet konusunda servis sağlayacımıza teşekkür ederiz.