Akademik Personel | 22 Haziran 2018, Cuma

Afyon Kocatepe Üniversitesi 31 Akademisyen Alacaktır. (Son Başvuru: 4 Eylül)

22 Ağustos 2014
Afyon Kocatepe Üniversitesi 31 Akademisyen Alacaktır. (Son Başvuru: 4 Eylül)
       

Afyon Kocatepe Üniversitesi Çok Sayıda Araştırma Görevlisi ile Öğretim Görevlisi, Uzman ve Okutman Alacaktır.
Son Başvuru Tarihi: 04.09.2014’tür.
 

 

 Yeni Mezunlara Yönelik Benzer Akademik ve Kamu İlanları İçin Lütfen Tıklayınız
Fakülte / MYO Bölüm/Anabilim Dalı Kadro Özel Şartlar İlan Detay
Araştırma Görevlisi
 MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ  BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ  1  Fakültelerin Biyomedikal Mühendisliği Bölümü lisans mezunu olmak. Detay İçin Tıklayınız.
 MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ  ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ—>ELEKTRİK TESİSLERİ ANABİLİM DALI  1  Fakültelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü lisans mezunu olmak. Detay İçin Tıklayınız.
 MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ  GIDA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ—>GIDA BİLİMLERİ ANABİLİM DAL  1  Fakültelerin Gıda Mühendisliği Bölümü lisans mezunu olmak ve alanında yüksek lisans yapıyor olmak. Detay İçin Tıklayınız.
 FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ  COĞRAFYA BÖLÜMÜ—>BEŞERİ VE İKTİSADİ COĞRAFYA ANABİLİM DALI  1  Fakültelerin Coğrafya Bölümü lisans mezunu olmak Detay İçin Tıklayınız.
 MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ  İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ—>HİDROLİK ANABİLİM DALI  1  Fakültelerin İnşaat Mühendisliği Bölümü lisans mezunu olmak. Detay İçin Tıklayınız.
 FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ  ÇAĞDAŞ TÜRK LEHÇELERİ VE EDEBİYATLARI BÖLÜMÜ—>KUZEY-BATI (KIPÇAK)TÜRK LEHÇELERİ VE EDEBİYATLARI ANABİLİM DALI  1  Fakültelerin Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları Bölümü lisans mezunu olmak. Detay İçin Tıklayınız.
 MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ-  MALZEME BİLİMİ VE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ—>MALZEME BİLİMİ ANABİLİM DALI  1  Fakültelerin Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Bölümü lisans mezunu olmak. Detay İçin Tıklayınız.
 FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ  SOSYOLOJİ BÖLÜMÜ—>GENEL SOSYOLOJİ VE METODOLOJİ ANABİLİM DAL  1  Fakültelerin Sosyoloji Bölümü lisans mezunu olmak ve Sosyoloji Anabilim Dalında yüksek lisans yapıyor olmak. Detay İçin Tıklayınız.
 FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ  TARİH BÖLÜMÜ—>OSMANLI MÜESSESELERİ VE MEDENİYETİ TARİHİ ANABİLİM DALI  1  Osmanlı Müesseseleri ve Medeniyeti Tarihi anabilim dalında  yüksek lisans yapmış olmak ve doktora yapıyor olmak. Detay İçin Tıklayınız.
 HUKUK FAKÜLTESİ  KAMU HUKUKU BÖLÜMÜ—>HUKUK TARİHİ ANABİLİM DALI  1  Hukuk Fakültesi mezunu olmak. Kamu Hukuku Alanında  yüksek lisans yapıyor olmak. Detay İçin Tıklayınız.
 HUKUK FAKÜLTESİ  KAMU HUKUKU BÖLÜMÜ—>İDARE HUKUKU ANABİLİM DALI  1  Hukuk Fakültesi mezunu olmak. Kamu Hukuku Alanında  yüksek lisans yapıyor olmak. Detay İçin Tıklayınız.
 İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ  İŞLETME BÖLÜMÜ—>ÜRETİM YÖNETİMİ VE PAZARLAMA ANABİLİM DALI  1  Fakültelerin İşletme Bölümü lisans mezunu olmak. Detay İçin Tıklayınız.
 İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ  MALİYE BÖLÜMÜ—>MALİ İKTİSAT ANABİLİM DALI  1  Fakültelerin Maliye Bölümü lisans mezunu olmak. Detay İçin Tıklayınız.
 TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ  OTOMOTİV MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ  1  Makine veya Otomotiv Mühendisliği Bölümü lisans mezunu olmak. Detay İçin Tıklayınız.
Öğretim Görevlisi
 AFYON MESLEK YÜKSEKOKULU  GIDA İŞLEME BÖLÜMÜ—>GIDA KALİTE KONTROLÜ VE ANALİZİ PR.  1  Fakültelerin Gıda Mühendisliği Bölümü mezunu olmak ve aynı alanda yüksek lisans yapmış olmak. Belgelendirmek kaydıyla alanında en az 5 yıl tecrübeli olmak. Detay İçin Tıklayınız.
 İSCEHİSAR MESLEK YÜKSEKOKULU  EL SANATLARI BÖLÜMÜ—>KUYUMCULUK VE TAKI TASARIMI PR  1  Üniversitelerin El Sanatları veya  Gemoloji Bölümü lisans mezunu olmak.  Belgelendirmek kaydıyla alanında en az iki yıl tecrübeli olmak. Detay İçin Tıklayınız.
 ATATÜRK SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU  HEMŞİRELİK VE BAKIM HİZMETLERİ BÖLÜMÜ—>YAŞLI BAKIMI PR.  1  Tıp Fakültesi mezunu olmak. Detay İçin Tıklayınız.
 BOLVADİN MESLEK YÜKSEKOKULU  GIDA İŞLEME BÖLÜMÜ—>GIDA TEKNOLOJİSİ PR  1  Fakültelerin Gıda Mühendisliği Bölümü lisans mezunu olmak ve aynı alanda yüksek lisans yapmış olmak.  Belgelendirmek kaydıyla Yükseköğretim Kurumlarında en az iki yıl süreyle öğretim elemanı olarak çalışmış olmak. Detay İçin Tıklayınız.
 ÇAY MESLEK YÜKSEKOKULU  ELEKTRİK VE ENERJİ BÖLÜMÜ—>ELEKTRİK PR.  1  Fakültelerin Elektrik- Elektronik Mühendisliği Bölümü lisans mezunu olmak. Belgelendirmek kaydıyla alanında en az beş yıl tecrübeli olmak. Detay İçin Tıklayınız.
 ÇAY MESLEK YÜKSEKOKULU  ÇOCUK BAKIMI VE GENÇLİK HİZMETLERİ BÖLÜMÜ—>ÇOCUK GELİŞİMİ PR  1  Fakültelerin Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü lisans mezunu olmak ve alanında yüksek lisans yapmış olmak. Belgelendirmek kaydıyla alanında en az iki yıl tecrübeli olmak. Detay İçin Tıklayınız.
 DAZKIRI MESLEK YÜKSEKOKULU  MUHASEBE VE VERGİ BÖLÜMÜ—>MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI PR  1  Üniversitelerin İşletme, Maliye veya İktisat Bölümü lisans mezunu olmak. Alanında yüksek lisans yapmış olmak veya belgelendirmek kaydıyla alanında  en az iki yıl tecrübeli olmak. Detay İçin Tıklayınız.
 DAZKIRI MESLEK YÜKSEKOKULU  İNŞAAT BÖLÜMÜ—>BETON TEKNOLOJİSİ PR.  1  Fakültelerin İnşaat Mühendisliği veya  Malzeme Bilimi ve Mühendisliği  Bölümü lisans mezunu olmak. Alanında yüksek lisans yapmış olmak. Detay İçin Tıklayınız.
 DİNAR MESLEK YÜKSEKOKULU  ELEKTRONİK VE OTOMASYON BÖLÜMÜ—>ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ PR.  1  Fakültelerin Bilgisayar Mühendisliği Bölümü lisans mezunu olmak. Bilgisayar alanında yüksek lisans yapmış olmak. Detay İçin Tıklayınız.
 SANDIKLI MESLEK YÜKSEKOKULU  SEYAHAT-TURİZM VE EĞLENCE HİZMETLERİ BÖLÜMÜ—>TURİZM VE SEYAHAT HİZMETLERİ PR.  1  Üniversitelerin Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Bölümü veya Konaklama İşletmeciliği Bölümü lisans mezunu olmak.  Alanında Yüksek lisans yapmış olmak. Yükseköğretim Kurumlarında en az 2 yıl süreyle ders verme tecrübesine sahip olmak. Detay İçin Tıklayınız.
 SULTANDAĞI MESLEK YÜKSEKOKULU  GIDA İŞLEME BÖLÜMÜ—>GIDA TEKNOLOJİSİ PR  1  Fakültelerin Gıda Mühendisliği Bölümü lisans mezunu olmak. Alanında yüksek lisans yapmış olmak veya belgelendirmek kaydıyla alanında en az iki yıl tecrübeli olmak. Detay İçin Tıklayınız.
 SANDIKLI MESLEK YÜKSEKOKULU  OTEL, LOKANTA VE İKRAM HİZMETLERİ BÖLÜMÜ—>TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ PR  1  Üniversitelerin Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Bölümü veya Konaklama İşletmeciliği Bölümü lisans mezunu olmak. Belgelendirmek kaydıyla alanında en az 2 yıl tecrübeli olmak. Detay İçin Tıklayınız.
 BAŞMAKÇI MESLEK YÜKSEKOKULU  FİNANS-BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ—>BANKACILIK VE SİGORTACILIK PR.  1  Fakültelerin İşletme Bölümü lisans mezunu olmak ve aynı alanda yüksek lisans yapmış olmak. Detay İçin Tıklayınız.
Uzman
 MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ-  JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ—>GENEL JEOLOJİ ANABİLİM DALI  1  Fakültelerin Jeoloji Mühendisliği Bölümü lisans mezunu olmak, aynı alanda yüksek lisans ve doktora yapmış olmak.  Belgelendirmek kaydıyla Yükseköğretim Kurumlarında en az 10 yıl süreyle öğretim elemanı olarak çalışmış olmak. Detay İçin Tıklayınız.
 TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ  MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ 1  Fakültelerin Makine Mühendisliği Bölümü lisans mezunu  olmak. Alanında yüksek lisans yapmış olmak veya belgelendirmek kaydıyla alanında en az iki yıl tecrübeli olmak. Belgelendirmek kaydıyla CNC Programlama dillerinde en az iki yıl tecrübeli olmak Detay İçin Tıklayınız.
Okutman
 REKTÖRLÜK  1  Fakültelerin Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği Bölümü lisans mezunu olmak . Türk Dili ve Edebiyatı alanında yüksek lisans yapmış olmak. Belgelendirmek kaydıyla Yükseköğretim Kurumlarında en az 2 yıl süreyle öğretim elemanı olarak çalışmış olmak. Detay İçin Tıklayınız.
       

BENZER HABERLER