Akademik Personel | 24 Mayıs 2018, Perşembe

Acıbadem Arçelik Servisi 7 Gün 24 Saat Hizmetinizde

Acıbadem Arçelik Servisi 7 Gün 24 Saat Hizmetinizde
       

Beyaz eşyalar evlerde önemli bir yere sahiptir. Buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, fırın, davlumbaz ve birçok eşyada meydana gelecek bozulma bizlerin işlerini oldukça yavaşlatacaktır. Bu durumda tek yapmanız gereken Acıbadem Arçelik Servisi ile iletişime geçmektir. Servis olarak tüm Arçelik ürünlerinin bakım, onarım ve tamirat gibi hizmetlerini en kısa zamanda yapmakta ve sizlere ulaştırmaktayız. Teknik ekiplerimiz alanında uzman ve eğitimli kadrodan oluşmaktadır.

Arıza kaydı bırakmanızın ardından evlerinize gelecek ardından arıza saptanacak ve gerekli işlemler yapılacaktır. Uzun süredir hizmet veren beyaz eşyaların zaman aşımına uğraması çok normaldir. Kimi zaman yedek parça aksamlarında meydana gelen sorun, kimi zaman da elektrik tesisatlarında meydana gelebilir. İçerenköy Arçelik Servisi olarak değiştireceğimiz her yedek parça tamamen firmamızın güvencesi altında olup, %100 orijinal parçalardır. Onarılan ve yenilenen beyaz eşyalarınız ilk günkü performansa kavuşacaktır.

Küçükbakkalköy Arçelik Servisi müşteri memnuniyetine oldukça önem veren ve her zaman siz değerli müşterilerin yanında olan bir firmadır. Bu sebeple bizlere 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz destek departmanımız mevcuttur. Bu numaralardan ürününüzün son durumunu öğrenebilir ve sorunlarınızla ilgili yardım alabilirsiniz. Arçelik ürünlerine ait her türlü bakım, onarım işlemlerini en kısa zamanda yapmaktayız. Eğer sizlerinde beyaz eşyalarında herhangi bir arıza meydana gelmişse bizlerle iletişime geçebilir ya da arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

       

BENZER HABERLER