Akademik Personel | 17 Temmuz 2018, Salı

Abdullah Gül Üniversitesi Akademik Kadro İlanı

16 Ekim 2017
Abdullah Gül Üniversitesi Akademik Kadro İlanı
       

 

Abdullah Gül Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine öğretim üyesi alınacaktır. 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği, Yükseköğretim Kurumlarında Yabancı Dil Öğretim ve Yabancı Dille Öğretim Yapılmasında Uyulacak Esaslara İlişkin Yönetmelik, Üniversitemiz Web sayfasında yayımlanan Akademik Yükseltilme ve Atanma Kriterlerinin ilgili maddeleri ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 48. maddesinde belirtilen şartları sağlayanlardan Öğretim Üyesi alınacaktır. İlanla ilgili tüm bilgilere Üniversitemizin www.agu.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

 

BİRİMİ BÖLÜMÜ ANABİLİM DALI UNVANI DERECESİ ADEDİ ARANAN NİTELİKLER
Mimarlık Fakültesi Mimarlık Yapım ve Yapı Bilimi Yrd. Doç. 5 1 Yapı Bilimleri alanında doktora yapmış olmak. Yapım Teknolojileri, yapım süreci ile sürdürebilirlik ve çevresel performans üzerine araştırmaları ve yayınları bulunmak.
Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Yöneylem Araştırması Prof. 1 1 Afet Yönetimi, risk yönetimi, lojistik yönetimi, ağ tasarımı alanlarında çalışmaları olmak.
Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Elektronik Yrd. Doç. 4 1 Elektromanyetik dalgalar ve sistemler, optik antenler ve indüktif ısıtma konularında çalışmaları ve uluslararası bilimsel hakemli dergilerde yayınları bulunmak. Tercihen ilgili konularda proje ve iş deneyimlerine sahip olmak.
Mühendislik Fakültesi Mühendislik Bilimleri Mühendislik Bilimleri Yrd. Doç. 3 1 Matematik alanında doktora sahibi olmak, cebirsel geometri, topoloji ve tekillik araştırma alanlarında çalışmaları bulunmak.

 

 

TÜM AKADEMİK İLANLAR İÇİN Tıklayınız

 

 

       

BENZER HABERLER