Akademik Personel | 23 Mayıs 2018, Çarşamba

2016 Nisan Dönemi Doçentlik Eser İnceleme Sonuçları İlan Edildi

8 Eylül 2017
2016 Nisan Dönemi Doçentlik Eser İnceleme Sonuçları İlan Edildi
       

2016 Nisan Döneminde eserlerin incelenmesi aşamasından başvurup jüri raporları tamamlanan adayların eser inceleme sonuçları Doçentlik Bilgi Sisteminden (DBS) ilan edilmiştir.

Ancak bu başvuru döneminde müracaat eden aday sayısının geçmiş yıllara nazaran çok fazla olması, jüri üyelerinin bu nedenle inceledikleri dosya sayısının fazlalığı, yönetmelik gereği jüri üyelerinin kişisel rapor hazırlamak için dosya sayısı itibariyle azami birer aylık sürelerinin olması vs. sebeplerle eser inceleme raporları henüz tamamlanamayan adayların sonuçları ise daha sonra ilan edilecektir.

2016 Nisan Dönemi Doçentlik Sınavına Eser İnceleme Aşamasından Başvuran Adaylardan Eser İnceleme Sonucu Belli Olanlar, Eser İnceleme Sonucu ve Sözlü Sınav Bilgilerini Doçentlik Bilgi Sistemi Aday Bilgi Açıklama İşlemleri > 2016 Nisan Dönemi Eser İnceleme Sonucu Açıklama üzerinden T.C. Kimlik Numarası ve Şifre bilgileri ile öğrenebileceklerdir. Eser İnceleme Aşaması sonucuna göre Başarılı olan adayların sınav bilgilerinde belirtilen yer, tarih ve saatte yapılacak olan Sözlü Sınava katılması gerekmektedir.

 

2017 Nisan Dönemi Sözlü Sınav Aşamasından Başvuran Adayların Sözlü Sınav Bilgilerine ilişkin “Duyuru” için lütfen tıklayınız. Sözlü Sınav Bilgilerine Doçentlik Bilgi Sistemi‘ni kullanarak ulaşabilirsiniz.

 

Kaynak

       

BENZER HABERLER