Merhaba arkadaşlar.

Ben 16 Haziran tarhinde Anadolu Universitesi /İktisat bölümünden mezun oldum. Sonrasında Hacettepe ve Anadolu Universitesinde yüksek lisans başvurusunda bulundum. Sonuc olarak Hacettepe Universitesinden İnglizce İktisat ve Üretim Yönetimi ve Sayısal Yöntemler bölümünü , Anadolu Universitesi'nde de Finans bölümünü kazandım. Bu bölümlerin hepsi tezli yüksek lisans.

Şimdi size sormak istediğim , Üniversitede iken belli bir hedef belirle(ye)mediğim için ne yapacağımı şaşırmış olmam. Bu bölümler hakkında bilgisi olan ve ya kayıt yaptır/kayıt yaptırma gibi önerisi olacak varsa çok iyi olur.

Aklıma takılmış olan bir diğer seçeneklerde , KPSS yi hiç düşünmeme rağmen kendimi denemek için girdim ve sonuçlar Hazine Uzmanlığı ve AB Uzmanlığı gibi bölümlere başvuruya çok rahat yetiyor. Acaba bunlarımı düşünmeliyim ? Ancak bunlar içinde ekstradan çalışmak gerektiği için gözüm korktu.

Son olarakda İstanbulda Finans sektöründe işe girerek oradaki Universitelerin gelecek sene tezsiz yüksek lisans programları için beklemek ve sonucunda hem çalışıp hem de okumak.

Gördüğünüz gibi aklım tamamen karma karışık . Sadece sizin fikir ve önerilerinizi bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler.