Bulunan 1 den 2 - Toplam 2

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu veya ilgili fakültelerin Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü mezunu olmak ve futbol antrenörlük belgesine sahip olmak.

Süresi Dolmuş Akademik Personel İlanları Forumunda Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu veya ilgili fakültelerin Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü mezunu olmak ve futbol antrenörlük belgesine sahip olmak. Konusunu İncelemektesiniz

Üniversite Adı KARAMANOĞLU MEHMETBEY ÜNİVERSİTESİ Fakülte Adı BEDEN EĞİTİMİ SPOR Y.O. Bölüm Adı SPOR YÖNETİCİLİĞİ ...


 1. #1
  Baş Editör
  Üyelik Tarihi
  09-2010
  Nerden
  Ankara
  Mesaj
  16.620

  Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu veya ilgili fakültelerin Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü mezunu olmak ve futbol antrenörlük belgesine sahip olmak.

  • Üniversite Adı KARAMANOĞLU MEHMETBEY ÜNİVERSİTESİ
  • Fakülte Adı BEDEN EĞİTİMİ SPOR Y.O.
  • Bölüm Adı SPOR YÖNETİCİLİĞİ
  • Anabilim Dalı SPOR YÖNETİM BİLİMLERİ
  • Kadro Tipi Öğretim Görevlisi
  • Kadro Sayısı 1
  • Duyuru Başlama Tarihi 08.Ağu.11
  • Son Başvuru Tarihi 23.Ağu.11
  • Ön Değerlendirme Tarihi 26.Ağu.11
  • Giriş Sınav Tarihi 15.Eyl.11
  • Sonuç Açıklama Tarihi 16.Eyl.11
  • Kadro Derecesi 5

  Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu veya ilgili fakültelerin Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü mezunu olmak ve futbol antrenörlük belgesine sahip olmak.

  T.C.
  KARAMANOĞLU MEHMETBEY ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

  Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Naklen veya Açıktan Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” uyarınca öğretim görevlisi alınacaktır.  Adaylar, üniversitemizin http://basvuru.kmu.edu.tr adresinden elektronik ortamda başvurularını yaptıktan sonra alacakları “Öğretim Elemanı Başvuru Formu” ve aşağıda belirtilen belgeler ile birlikte ilgili birimlere şahsen veya posta yoluyla başvurabilecekleri gibi, elektronik ortamda istenilen belgeler okunacak şekilde online başvuru sistemindeki açıklamalara göre taranarak sisteme eklenmek suretiyle de yapabilirler.  Başvuru için istenilen belgeleri eksik olanlar ile süresi içerisinde ulaşmayan müracaatlar giriş sınavına kabul edilmeyecektir.

  BAŞVURULARDA GENEL ŞARTLAR

  657 sayılı Kanun’un 48’inci maddesinde belirtilen genel şartları taşımak,
  Merkezi sınavdan (ALES) (Lisans öğreniminde mezun olunan alanda ) en az 70 puan almış olmak, (Alan türü değişen programlardan mezun olan adayların başvurusunda ALES puan türü, adayın lisans/önlisans eğitimine girişteki puan türü esas alınacaktır. )
  Kamu Personeli Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavından (KPDS) veya Üniversitelerarası Kurul Yabancı Dil Sınavından (ÜDS) en az 50 puan veya eşdeğerliliği Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca kabul edilen bir sınavdan bu puan muadili bir puan almış olmak,
  Yabancı ülkelerden alınan diplomaların denkliği onaylanmış olmak,
  Adaylar ilan edilen kadrolardan yalnızca bir tanesine müracaat edebilirler. Birden fazla kadroya yapılan müracaatların hiçbiri dikkate alınmayacaktır.  ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

  ÖZEL ŞARTLAR

  Lisans düzeyinde eğitim yapılan birimlere başvuracak öğretim görevlisi adaylarında en az yüksek lisans mezunu veya lisans mezunu olmak şartıyla en az alanında 10 yıl tecrübeli olmak.
  Ön lisans düzeyinde eğitim yapılan birimlere başvuracak öğretim görevlisi adaylarında en az lisans mezunu olmak ve belgelendirmek kaydıyla alanları ile ilgili 2 yıl tecrübeli olmak. (Yüksek lisans mezunu adaylarda tecrübe şartı aranmaz.)

  (Tecrübenin lisans eğitiminden sonra olması, SGK’ya ödenen primleri gösteren belge veya hizmet belgesi ile belgelendirilmesi, çalışmış olduğu tarihlerin SGK’ya yatırılan primlerle uyumlu olması gerekir.)

  MUAFİYETLER

  Doktorasını tamamlamış olanlar, meslek yüksekokullarının Yükseköğretim Kurulu tarafından belirlenen uzmanlık alanlarına atanacaklar, bu yönetmelik yürürlüğe girdiği tarihte yükseköğretim kurumlarında bu kadro unvanlarında çalışmakta olanlar ile yükseköğretim kurumlarından ayrılan öğretim elemanlarının çalışmakta oldukları yükseköğretim kurumlarında veya başka yükseköğretim kurumlarında öğretim elemanı kadrolarına başvurularında, merkezi sınav; Öğretim Üyesi Yetiştirme Projesi kapsamında, Yükseköğretim Yürütme Kurulu kararı ile belirlenen araştırma görevlisi kontenjanlarına yapılacak başvurular ile meslek yüksekokullarının öğretim elemanı kadrolarına başvurularında ise yabancı dil şartı aranmaz.  BAŞVURU İÇİN İSTENİLEN BELGELER

  (ELEKTRONİK ORTAMDA JPEG OLARAK EKLENECEK)  Lisans mezuniyet belgesi,
  Lisans transkript belgesi,
  Yüksek lisans mezuniyet belgesi (başvuru şartı olarak istenen kadrolar için ),
  ALES belgesi,
  Yabancı dil belgesi (KPDS, ÜDS veya muadili),
  Hizmet belgesi (Halen bir kamu kurumunda çalışmakta olanlar ile ayrılmış olanlar için),
  Lisans düzeyinde eğitim yapılan birimlere yapılacak müracaatlarda yüksek lisans belgesi, yoksa alanında 10 yıl tecrübeli olduğunu kanıtlayan belge; ön lisans düzeyinde eğitim yapılan birimlere yapılacak müracaatlarda yüksek lisans belgesi yoksa 2 yıl tecrübeli olduğunu kanıtlayan belge. (Tecrübenin lisans eğitiminden sonra olması, SGK’ya ödenen primleri gösteren belge veya hizmet belgesi ile belgelendirilmesi, çalışmış olduğu tarihlerin SGK’ya yatırılan primlerle uyumlu olması gerekir.)
  Öğretim Elemanı Başvuru Formu (üniversitemiz web sitesinden alınabilir)  NOT: Ön Değerlendirme ve Değerlendirme Sonuçları Üniversitemiz http://www.kmu.edu.tr web sitesinde yayınlanacaktır. Bu konularda başka duyuru yapılmayacak olup, Üniversitemiz web sitesindeki duyurular tebligat niteliğindedir.

 2. #2
  Yardımcı Doçent Doktor
  Üyelik Tarihi
  05-2011
  Nerden
  İzmir/Söke
  Mesaj
  830
  haha isme çıkan 1 ilan daha olsun başvuralım.. belki kendi adamları 4 kişi dışında kalır
  Ben bilim'i sadece 15 inden 15 ine değil üzerine 1'inde döner 7'sinde burs ile yaparım

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Lütfen Resimdeki Karakterlerin Aynısını Sırayla Kutunun İçine Yazınız.

Benzer Konular

 1. BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu veya Eğitim Fakültelerinin Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü mezunu olmak
  Süresi Dolmuş Akademik Personel İlanları forum içinde, yazan nonova
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 30-06-2012, 10:04
 2. ZONGULDAK KARAELMAS ÜNİVERSİTESİ Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Antrenörlük Eğitimi bölümü (Futbol İhtisas) mezunu olmak.Alanıyla ilgili en az 5 yıl deneyimli olmak.
  Süresi Dolmuş Akademik Personel İlanları forum içinde, yazan nonova
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 24-12-2011, 11:41
 3. Cevap: 0
  Son Mesaj: 11-10-2011, 11:13
 4. Cevap: 3
  Son Mesaj: 21-01-2011, 11:04
 5. Cevap: 0
  Son Mesaj: 05-01-2011, 17:54

Mesaj Yetkileriniz

 • Yeni konu açmaya yetkiniz yok
 • Cevap yazmaya yetkiniz yok
 • Eklenti yüklemeye yetkiniz yok
 • Mesajınızı düzeltmeye yetkiniz yok
 •  
Yukarı Git