Bulunan 1 den 1 - Toplam 1

Makina Mühendisliği lisans mezunu

Süresi Dolmuş Akademik Personel İlanları Forumunda Makina Mühendisliği lisans mezunu Konusunu İncelemektesiniz

Üniversite Adı İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ Fakülte Adı MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ Bölüm Adı MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ Anabilim ...


 1. #1
  Baş Editör
  Üyelik Tarihi
  09-2010
  Nerden
  Ankara
  Mesaj
  16.620

  Makina Mühendisliği lisans mezunu

  • Üniversite Adı İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ
  • Fakülte Adı MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
  • Bölüm Adı MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
  • Anabilim Dalı MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
  • Kadro Tipi Öğretim Görevlisi
  • Kadro Sayısı 1
  • Duyuru Başlama Tarihi 31.Eki.12
  • Son Başvuru Tarihi 14.Kas.12
  • Ön Değerlendirme Tarihi 21.Kas.12
  • Giriş Sınav Tarihi 28.Kas.12
  • Sonuç Açıklama Tarihi 30.Kas.12
  • Kadro Derecesi 3

  Makina Mühendisliği alanında lisans ve yüksek lisans derecesine sahip olmak veya Makina Mühendisliği alanında lisans derecesine ve alanında en az 10 yıl tecrübeye sahip olmak.

  İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ REKTÖRLÜĞÜNDEN

  Enstitümüz Mühendislik Fakültesi Makina Mühendisliği Bölümünde açık bulunan öğretim görevlisi kadrosuna "Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Naklen veya Açıktan Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik" hükümleri uyarınca öğretim elemanı alınacaktır.  GENEL ŞARTLAR:

  1. Adayların 657 sayılı Kanun'un 48. maddesindeki şartlar ile kadronun derecesi bakımından atanabilme şartlarını taşımaları gerekmektedir.

  2. Müracaat edecek adayların "Akademik Personel Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavından" (ALES) en az 70 puan almaları gerekir.

  3. Herhangi bir kamu kurumunda çalışanlar (daha önce çalışıp ayrılsalar dahi) çalıştığı kurumdan alacakları ayrıntılı hizmet belgesini ibraz edeceklerdir.

  4. Başvuracakların, "Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Naklen veya Açıktan Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik" hükümlerini sağlamaları gerekmektedir. (Kanun ve Yönetmelikler İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ - İYTE adresinden temin edilebilir.)

  5. Yurtdışından alınmış diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması şarttır.

  6. Yabancı Dil Belgesi KPDS en az 80 puan düzeyinde veya Yükseköğretim Kurulunun belirlediği eşdeğer diğer Yabancı Dil Belgelerine sahip olmaları gerekmektedir.  ÖZEL ŞARTLAR:

  1. Makina Mühendisliği alanında lisans ve yüksek lisans derecesine sahip olmak veya Makina Mühendisliği alanında lisans derecesine ve alanında en az 10 yıl tecrübeye sahip olmak.  MUAFİYET:

  1. Doktora derecesine sahip olanlar ve bu Yönetmelik yürürlüğe girdiği tarihte yükseköğretim kurumlarında bu kadro unvanlarında çalışmakta olanlar ile yükseköğretim kurumlarından ayrılan öğretim elemanları ALES sınavından muaf tutulurlar.  İSTENEN BELGELER:

  1. Mühendislik Fakültesi Makina Mühendisliği Bölümü öğretim görevlisi kadrosuna başvuracak adayların dilekçe, iş talep formu, özgeçmiş, 2 adet fotoğraf, öğrenim belgeleri, transkript, Yabancı Dil Belgesi ve varsa bilimsel çalışma ve yayınları ile birlikte Personel Daire Başkanlığı Gülbahçe Kampüsü Gülbahçe Köyü Urla-İZMİR adresine, şahsen veya postayla müracaat etmeleri gerekmektedir. Postadaki gecikmeler, eksik evrakla yapılan ve koşulları taşımayan başvurular kabul edilmeyecektir.
  Son düzenleyen nonova, 31-10-2012 saat 17:19.
  Özelden sorulan soruları yanıtlayamıyoruz. Soruların forumda sorulması rica olunur...

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Lütfen Resimdeki Karakterlerin Aynısını Sırayla Kutunun İçine Yazınız.

Benzer Konular

 1. GEBZE YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ Makina Mühendisliği Bölümü Lisans mezunu olmak ve Makina Mühendisliği Bölümünde Lisansüstü programa başlamış olmak.
  Süresi Dolmuş Akademik Personel İlanları forum içinde, yazan nonova
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 02-12-2011, 17:44
 2. GEBZE YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ Makina Mühendisliği Bölümü Lisans mezunu olmak ve Makina Mühendisliği Bölümünde Lisansüstü programa başlamış olmak.
  Süresi Dolmuş Akademik Personel İlanları forum içinde, yazan nonova
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 02-12-2011, 17:43
 3. Cevap: 0
  Son Mesaj: 07-01-2011, 07:34
 4. Fakültelerin Makina Öğretmenliği veya Makina Mühendisliği bölümü lisans mezunu olmak.
  Süresi Dolmuş Akademik Personel İlanları forum içinde, yazan nonova
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 01-01-2011, 09:38
 5. Cevap: 0
  Son Mesaj: 28-10-2010, 13:45

Bu Konu için Etiketler

Mesaj Yetkileriniz

 • Yeni konu açmaya yetkiniz yok
 • Cevap yazmaya yetkiniz yok
 • Eklenti yüklemeye yetkiniz yok
 • Mesajınızı düzeltmeye yetkiniz yok
 •  
Yukarı Git