Bulunan 1 den 2 - Toplam 2

Turizm ve Otel İşletmeciliği, Konaklama İşletmeciliği,Turizm ve Seyahat İşletmeciliği, Seyahat İşletmeciliği Lisans ve Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksek Lisans mezunu olmak.

Süresi Dolmuş Akademik Personel İlanları Forumunda Turizm ve Otel İşletmeciliği, Konaklama İşletmeciliği,Turizm ve Seyahat İşletmeciliği, Seyahat İşletmeciliği Lisans ve Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksek Lisans mezunu olmak. Konusunu İncelemektesiniz

Üniversite Adı KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ Fakülte Adı TURİZM FAKÜLTESİ Bölüm Adı Anabilim Dalı Kadro Tipi Araştırma ...


 1. #1
  Baş Editör
  Üyelik Tarihi
  09-2010
  Nerden
  Ankara
  Mesaj
  16.620

  Turizm ve Otel İşletmeciliği, Konaklama İşletmeciliği,Turizm ve Seyahat İşletmeciliği, Seyahat İşletmeciliği Lisans ve Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksek Lisans mezunu olmak.

  • Üniversite Adı KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ
  • Fakülte Adı TURİZM FAKÜLTESİ
  • Bölüm Adı
  • Anabilim Dalı
  • Kadro Tipi Araştırma Görevlisi
  • Kadro Sayısı 1
  • Duyuru Başlama Tarihi 17.Tem.12
  • Son Başvuru Tarihi 31.Tem.12
  • Ön Değerlendirme Tarihi 08.Ağu.12
  • Giriş Sınav Tarihi 14.Ağu.12
  • Sonuç Açıklama Tarihi 16.Ağu.12
  • Kadro Derecesi 7

  Turizm ve Otel İşletmeciliği, Konaklama İşletmeciliği,Turizm ve Seyahat İşletmeciliği, Seyahat İşletmeciliği Lisans ve Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksek Lisans mezunu olmak.

  T.C.
  KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ’NDEN

  Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Kanun ile “ Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Naklen veya Açıktan Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” uyarınca Araştırma Görevlisi alınacaktır.

  BAŞVURULARDA GENEL ŞARTLAR
  a) 657 sayılı Kanun’un 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşımak.
  b) Araştırma Görevlisi kadrosuna başvuracak adayların Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavından (ALES) son üç yılda en az 70 puan ( Araştırma Görevlisi kadro ilanına yapılan başvurularda, ALES puan türü olarak, atama yapılacak programın lisans/önlisans eğitimine hangi alanda öğrenci alınıyorsa o alandaki ALES puan türü dikkate alınmaktadır. ) Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından yapılan Kamu Personeli Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavından (KPDS) veya Üniversitelerarası Kurul Yabancı Dil Sınavından (ÜDS) en az 50 puan veya eşdeğerliliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen bir sınavdan bu puan muadili bir puan almış olmak şartı aranır.

  ÖZEL ŞARTLAR
  (1) Araştırma Görevlisi kadrosuna başvurabilmek için 35 yaşından gün almamış olmak gerekir.
  (2) Ön değerlendirme ve değerlendirme aşamalarında lisans mezuniyeti notunun hesaplanmasında kullanılacak, 4’lük not sisteminin 100’lük not sistemine eşdeğerliği Yükseköğretim Kurulu kararıyla belirlenir.

  MUAFİYET: Doktorasını tamamlamış olanlar, 29/6/2009 tarihli ve 2009/15153 sayılı Bakanlar Kurulu Kararıyla yürürlüğe konulan Tıpta ve Diş Hekimliğinde Uzmanlık Eğitimi Yönetmeliği hükümlerine göre uzmanlık eğitimini tamamlayanlar, meslek yüksekokullarının Yükseköğretim Kurulu tarafından belirlenen uzmanlık alanlarına atanacaklar, bu yönetmelik yürürlüğe girdiği tarihte yükseköğretim kurumlarında bu kadro unvanlarında çalışmakta olanlar ile yükseköğretim kurumlarından ayrılan öğretim elemanlarının çalışmakta oldukları yükseköğretim kurumlarında veya başka yükseköğretim kurumlarında öğretim elemanı kadrolarına başvurularında, merkezi sınav; Öğretim Üyesi Yetiştirme Projesi kapsamında, Yükseköğretim Yürütme Kurulu kararı ile belirlenen araştırma görevlisi kontenjanlarına yapılacak başvurular ile meslek yüksekokullarının öğretim elemanı kadrolarına başvurularında ise yabancı dil şartı aranmaz.
  - Yabancı ülkelerden alınan diplomaların denkliğinin onaylanmış olması gereklidir.

  BAŞVURU ŞEKLİ VE EKLENECEK BELGELER
  Araştırma Görevlisi kadrolarına başvuracak adayların başvuru genel ve özel şartlarına göre aşağıdaki belgeleri dilekçelerine eklemeleri gerekmektedir.Adaylar sadece bir kadroya başvuru yapabilecektir. Başvurular ilgili birime şahsen veya posta yolu ile yapılabilecektir. (Başvuru aşamasında tüm belgelerin fotokopileri kabul edilebilecektir.)
  1. Üniversitemiz web sayfasındaki duyurular bölümünde yer alan ilan başvuru formu eksiksiz olarak doldurulacaktır.
  2. Ayrıca başvuru dilekçesi yazılacaktır.
  3. Özgeçmiş,
  4. ALES Belgesi fotokopisi,
  5. Yabancı dil puanını gösteren dil belgesi fotokopisi.
  6. Lisans ve Yüksek Lisans diploma fotokopisi,
  7. Lisans not ortalamasını gösteren transkript fotokopisi,
  8. Nüfus cüzdan fotokopisi,
  9. Askerlik durum belgesi fotokopisi.
  10. 2 adet fotoğraf,
  11. Varsa bilimsel çalışmalarını içeren dosya eklenecektir.
  Süresi içinde yapılmayan başvurular, eksik belgeli müracaatlar ile postada meydana gelen gecikmeler dikkate alınmayacak ve bu durumdaki adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.
  Ön değerlendirme ve giriş sınavı sonuçları Üniversitemizin web adresinde yayınlanacaktır. Duyurular tebligat niteliğindedir.
  Özelden sorulan soruları yanıtlayamıyoruz. Soruların forumda sorulması rica olunur...

 2. #2
  KaRaKaLp
  Misafir
  Sadece lisans mezunları başvuramıyor mu? Anlamadım :/

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Lütfen Resimdeki Karakterlerin Aynısını Sırayla Kutunun İçine Yazınız.

Benzer Konular

 1. Cevap: 0
  Son Mesaj: 29-08-2012, 17:34
 2. Cevap: 0
  Son Mesaj: 22-06-2012, 16:56
 3. ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ Turizm ve Otelcilik, Turizm ve Otel İşletmeciliği, Konaklama İşletmeciliği veya Seyahat İşletmeciliği Lisans Programlarından Mezun Olmak.
  Süresi Dolmuş Akademik Personel İlanları forum içinde, yazan nonova
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 21-06-2012, 20:15
 4. Cevap: 0
  Son Mesaj: 06-12-2011, 16:43
 5. Cevap: 0
  Son Mesaj: 19-10-2011, 12:21

Mesaj Yetkileriniz

 • Yeni konu açmaya yetkiniz yok
 • Cevap yazmaya yetkiniz yok
 • Eklenti yüklemeye yetkiniz yok
 • Mesajınızı düzeltmeye yetkiniz yok
 •  
Yukarı Git