Bulunan 1 den 2 - Toplam 2

Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Halkla İlişkiler, Reklamcılık ve Halkla İlişkiler Bölümü mezunu olmak.

Süresi Dolmuş Akademik Personel İlanları Forumunda Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Halkla İlişkiler, Reklamcılık ve Halkla İlişkiler Bölümü mezunu olmak. Konusunu İncelemektesiniz

Üniversite Adı GİRESUN ÜNİVERSİTESİ Fakülte Adı TİREBOLU İLETİŞİM FAKÜLTESİ Bölüm Adı HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM ...


 1. #1
  Baş Editör
  Üyelik Tarihi
  09-2010
  Nerden
  Ankara
  Mesaj
  16.620

  Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Halkla İlişkiler, Reklamcılık ve Halkla İlişkiler Bölümü mezunu olmak.

  • Üniversite Adı GİRESUN ÜNİVERSİTESİ
  • Fakülte Adı TİREBOLU İLETİŞİM FAKÜLTESİ
  • Bölüm Adı HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
  • Anabilim Dalı
  • Kadro Tipi Araştırma Görevlisi
  • Kadro Sayısı 1
  • Duyuru Başlama Tarihi 06.Ara.11
  • Son Başvuru Tarihi 20.Ara.11
  • Ön Değerlendirme Tarihi 23.Ara.11
  • Giriş Sınav Tarihi 26.Ara.11
  • Sonuç Açıklama Tarihi 28.Ara.11
  • Kadro Derecesi 4

  Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü: Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Halkla İlişkiler, Reklamcılık ve Halkla İlişkiler Bölümü mezunu olmak.

  ÖĞRETİM GÖREVLİSİ VE ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ İLANI

  Üniversitemize bağlı birimlerde istihdam edilmek üzere 2547 sayılı Kanunun ilgili maddeleri ve “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Naklen veya Açıktan Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” hükümleri çerçevesinde öğretim elemanı alınacaktır.  ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ KADROLARINA BAŞVURU ŞARTLAR

  1. 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımak.

  2. Atama yapılacak programın lisans eğitimine hangi ÖSS puanı ile öğrenci alınıyorsa o alanda ALES’ ten en az 70 puan almış olmak.

  3. Son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşından gün almamış olmak.

  4. ÖSYM tarafından yapılan KPDS veya ÜDS’den en az 50 puan veya eşdeğerliliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen bir sınavdan bu puan muadili bir puan almış olmak.  MUAFİYET

  1.Doktorasını tamamlamış olanlar, Tıpta Uzmanlık Tüzüğü hükümlerine göre uzmanlık eğitimini tamamlayanlar, meslek yüksekokullarının Yükseköğretim Kurulu tarafından belirlenen uzmanlık alanlarına atanacaklar, bu Yönetmelik yürürlüğe girdiği tarihte yükseköğretim kurumlarında bu kadro unvanlarında çalışmakta olanlar ile yükseköğretim kurumlarından ayrılan öğretim elemanlarının çalışmakta oldukları yükseköğretim kurumlarında veya başka yükseköğretim kurumlarında öğretim elemanı kadrolarına başvurularında, merkezi sınav (ALES) şartı aranmaz.  BAŞVURU ŞEKLİ VE İSTENEN BELGELER

  1. Dilekçe (Başvurulan anabilim/anasanat dalı /Bölüm ve Program , Adı Soyadı ,Yazışma Adresi ve Tel. Numarası açıkça belirtilecektir.)

  2. Özgeçmiş.
  3. Nüfus cüzdanı fotokopisi.
  4. Diploma veya geçici mezuniyet belgesinin onaylı sureti (yabancı yükseköğretim kurumu mezunlarının diplomalarının Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca denkliğinin onaylandığını gösteren belge)

  5. Lisans mezuniyet transkripti.(4’lük ve 5’lik not sisteminin 100’lük not sistemine dönüştürülmesinde Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca belirlenen dönüşüm tablosu esas alınacaktır)

  Not: Şahsen başvurularda belgelerin aslı ibraz edilecek, fotokopileri alınıp onaylanacaktır.

  6. İki adet fotoğraf (4,5x6 cm. ebadında vesikalık).
  7. ALES Belgesi.( Son üç yıllık Merkezi Sınav (ALES) belgesi geçerlidir)
  8. Yabancı Dil Belgesi (KPDS, ÜDS veya eşdeğerliliği).
  9. Hizmet Belgesi (Halen bir kamu kurumunda çalışmakta olanlar ile ayrılmış olanlar getireceklerdir).

  10. İlan edilen kadroya bağlı olarak yüksek lisans veya doktora diploması veya öğrenci belgesinin onaylı örneği

  11. Alanları ile ilgili tecrübe belgesi (Sigorta dökümü iş deneyim belgesi yerine geçmemektedir.)  NOT: Tüm belgelerin asılları sınavın kazanılması durumunda ibraz edilmek zorundadır. Başvuru evrakları iade edilmeyecek olup, belgelerin asıllarının verilmemesi gerekmektedir. Başvuran adayların koşullarının sonradan uygun olmadığının anlaşılması halinde atamaları yapılmayacak, yapıldıysa iptal edilecektir. Başvuruda bulunan aday bu şartı kabul etmiş sayılır. Ön Değerlendirme Sonucu ve Sınav Sonucu Üniversitemiz İnternet sitesinde yayınlanacaktır.  BAŞVURU YERİ: Personel Daire Başkanlığı’na şahsen ve ya posta yoluyla yapılacaktır. Başvuru süresi duyuru başlama tarihinden itibaren 15 (on beş) gündür. Belgesi eksik olan adayların müracaatları kabul edilmeyecektir. Postadaki gecikmelerden Üniversitemiz sorumlu değildir.  Adres : Giresun Üniversitesi Rektörlüğü
  Personel Daire Başkanlığı

  Güre Yerleşkesi GİRESUN

 2. #2
  Asistan
  Üyelik Tarihi
  12-2011
  Nerden
  Ankara
  Mesaj
  81
  Ben bu ilana başvurdum acaba çıkar mı bilmiyorum :S

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Lütfen Resimdeki Karakterlerin Aynısını Sırayla Kutunun İçine Yazınız.

Benzer Konular

 1. Cevap: 0
  Son Mesaj: 29-08-2012, 18:28
 2. GİRESUN ÜNİVERSİTESİ Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Halkla İlişkiler, Reklamcılık ve Halkla İlişkiler Bölümü mezunu olmak.
  Süresi Dolmuş Akademik Personel İlanları forum içinde, yazan nonova
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 06-12-2011, 16:52
 3. Cevap: 0
  Son Mesaj: 02-11-2011, 09:43
 4. Cevap: 0
  Son Mesaj: 20-09-2011, 18:33
 5. Cevap: 0
  Son Mesaj: 16-12-2010, 13:22

Mesaj Yetkileriniz

 • Yeni konu açmaya yetkiniz yok
 • Cevap yazmaya yetkiniz yok
 • Eklenti yüklemeye yetkiniz yok
 • Mesajınızı düzeltmeye yetkiniz yok
 •  
Yukarı Git