Merhaba arkadaşlar. Aklıma takılan bir soru var. Kazandığımız üniversitede o bölümde yüksek lisans var ise ancak doktora yoksa, o zaman o üniversitede yüksek lisansı yapıp daha sonra farklı bir üniversiteye doktora için geçsek olur mu? Soruyu sormamın amacı sözleşmeyi imzalamayı iki sene ertelemek en azından 35. maddeye göre. Cevap için şimdiden teşekkürler