reklam

+ Konuyu Cevapla
Bulunan 1 den 3 - Toplam 3

39 ile görevlendirilmeden ders almak

ÖYP Hakkındaki Sorularınız Forumunda 39 ile görevlendirilmeden ders almak Konusunu İncelemektesiniz

Merhabalar, Kadromun bulunduğu Üniv.de YL birinci ders dönemimi tamamladım. YL programımız başka bir üniversite ile ...


  1. #1
    Doktora
    Üyelik Tarihi
    07-2013
    Mesaj
    296

    39 ile görevlendirilmeden ders almak

    Merhabalar,
    Kadromun bulunduğu Üniv.de YL birinci ders dönemimi tamamladım. YL programımız başka bir üniversite ile ortak yürütülüyor başka bir şehirde. Önümüzdeki ders döneminde dersler diğer Üniv de olacak. Haftada bir gün olduğu için git gel yaparım diye düşünüyordum. Ama YÖK de ki ÖYP kordinatörü 39 veya 35 dışında olmayacağını söylemişti. 35 zaten olmaz çünkü sadece bir ders dönemi 3 ay sürecek 39 u da ben istemiyorum çünkü yine sadece derslere gideceğim. 39 la gidersem geliştirme ödeneği kesiliyor. Acaba hiç görevlendirme almadan yıllık iznimden kullanarak ders günleri git gel yapsam olur mu ? İleride bana sorun çıkarırlar mı? Nihayetinde ben o dersleri almış ve dönemi bitirmiş olacağım ve resmi olarak da iznimden kullanmış olacağım. Yalnızca görevlendirme almadığım için YÖK'ün dönemimi saymaması gibi bişey söz konusu olur mu?

  2. #2
    Yüksek Lisans
    Üyelik Tarihi
    08-2014
    Mesaj
    71
    Hocam geliştirme ödeneği kesiliyor demişsiniz ya gittiğimiz yere göre mi geliştirme ödeneği alınıyor?

  3. #3
    Doktora
    Üyelik Tarihi
    07-2013
    Mesaj
    296
    Alıntı noworever Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Hocam geliştirme ödeneği kesiliyor demişsiniz ya gittiğimiz yere göre mi geliştirme ödeneği alınıyor?
    39. madde ile görevlendirmede maaşı kendi üniversitemiz vermeye devam ediyor. Bu yüzden gittiğimiz üniversiteye göre de alamıyoruz tamamen kesilmiş oluyor. Ama 35. madde de kadro aktarılıyor ve maaşınızı gittiğiniz yerden alıyorsunuz eğer o üniversitenin geliştirme ödeneği varsa almış oluyorsunuz.

    - - - Güncellendi - - -

    Alıntı ideolog Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Merhabalar,
    Kadromun bulunduğu Üniv.de YL birinci ders dönemimi tamamladım. YL programımız başka bir üniversite ile ortak yürütülüyor başka bir şehirde. Önümüzdeki ders döneminde dersler diğer Üniv de olacak. Haftada bir gün olduğu için git gel yaparım diye düşünüyordum. Ama YÖK de ki ÖYP kordinatörü 39 veya 35 dışında olmayacağını söylemişti. 35 zaten olmaz çünkü sadece bir ders dönemi 3 ay sürecek 39 u da ben istemiyorum çünkü yine sadece derslere gideceğim. 39 la gidersem geliştirme ödeneği kesiliyor. Acaba hiç görevlendirme almadan yıllık iznimden kullanarak ders günleri git gel yapsam olur mu ? İleride bana sorun çıkarırlar mı? Nihayetinde ben o dersleri almış ve dönemi bitirmiş olacağım ve resmi olarak da iznimden kullanmış olacağım. Yalnızca görevlendirme almadığım için YÖK'ün dönemimi saymaması gibi bişey söz konusu olur mu?
    Sorumu cevaplayabilecek biri var mı?





Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Benzer Konular

  1. Lisansüstünde Başka Üniversiteden Ders Almak
    Yüksek Lisans Eğitimi forum içinde, yazan beyin_bedava
    Cevap: 11
    Son Mesaj: 22-01-2016, 11:36
  2. Guzel sanatlardan secmeli ders almak
    Yüksek Lisans Eğitimi forum içinde, yazan burakademik
    Cevap: 0
    Son Mesaj: 19-01-2016, 21:31
  3. Cevap: 2
    Son Mesaj: 19-11-2015, 11:37
  4. Başka üniversiteden ders almak ve kredi meselesi
    Yüksek Lisans Eğitimi forum içinde, yazan susuz ve sessiz
    Cevap: 0
    Son Mesaj: 19-09-2014, 13:35
  5. 35. madde ile görevlendirilmeden tekrar tercih yapabilir miyiz?
    ÖYP Hakkındaki Sorularınız forum içinde, yazan SedatK
    Cevap: 6
    Son Mesaj: 28-01-2014, 01:56

Bu Konu için Etiketler

Mesaj Yetkileriniz

  • Yeni konu açmaya yetkiniz yok
  • Cevap yazmaya yetkiniz var
  • Eklenti yüklemeye yetkiniz yok
  • Mesajınızı düzeltmeye yetkiniz yok
  •  
Yukarı Git