+ Konuyu Cevapla
Bulunan 1 den 3 - Toplam 3
Ağaç Şeklinde Aç2Beğeni
 • 2 gönderen bulker

Dicle Üniversitesi Sağlık Raporu Hk.

ÖYP Hakkındaki Sorularınız Forumunda Dicle Üniversitesi Sağlık Raporu Hk. Konusunu İncelemektesiniz

Arkadaşlar selamlar, Aralık 2014 ÖYP atamalarında Dicle Üniversitesi'ne yerleştim. Benim için en büyük problem sağlık ...


 1. #1
  Yüksek Lisans
  Üyelik Tarihi
  02-2012
  Mesaj
  71

  Dicle Üniversitesi Sağlık Raporu Hk.

  Arkadaşlar selamlar,

  Aralık 2014 ÖYP atamalarında Dicle Üniversitesi'ne yerleştim. Benim için en büyük problem sağlık raporuydu, internette bununla ilgili epey bir araştırma yaptım ancak bilgi bulamadım. Bugün itibariyle işlerimi halledince aradığım bilgiyi benden sonra arayacaklara yardımcı olması için paylaşmak isterim.

  Öncelikle, Dicle Üniversitesi kesinlikle "tam teşekküllü sağlık raporu" istiyor. Yani heyete girip rapor alacaksınız, herhangi bir sağlık raporu işinizi görmez. Ben geçen hafta işlerimden dolayı başvuruyu (biraz da risk alarak) son güne bıraktım, sağlık raporunu da Diyarbakır'da hallettim. Diyarbakır merkezde tam teşekküllü sağlık raporunu aşağıdaki hastaneler veriyor:

  1) Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi --> Salı günü muayene olun Perşembe raporu alırsınız dediler.
  2) Selahattin Eyyübi Devlet Hastanesi --> Salı ve Perşembe günü heyet toplanıyormuş.
  3) Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi --> Ben raporu buradan aldım, detaylar aşağıda.

  Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi:

  Haftanın 4 günü heyet raporu veriyorlar. En iyi yanı bu ve rapor aynı gün çıkıyor! Heyet günlerinden Pazartesi, Salı ve Perşembe'den eminim, yanlış hatırlamıyorsam sadece Cuma günü yok ama mutlaka arayıp teyit edin.

  Rapor ücreti: 200 TL.

  Öncelikle, hastane şehrin epey dışında, üniversiteden yaklaşık 15 km kadar uzakta, bilginiz olsun. Ben çok koşturmam gerekeceğini düşünerek araç kiralamıştım çok da iyi yapmışım. Saat 8.30'da hastanedeydim. Polikliniklerden girip sağa döneceksiniz, en sonda S blok var, orada işlerinizi hallediyorsunuz. Başvuru yerine girdim, kayıt işlemlerini yaptırdım. Genel cerrahi hariç tüm kontrolleri aynı yerde yaptırıyorsunuz, genel cerrahi 1. katta M blokta.

  Başvuru belgenizi aldıktan sonra teker teker muayenehanelere girip kayıt yaptırıyorsunuz, protokol numarası alıyorsunuz. doktorlar gelince aynı muayenehanelere tekrar giriyorsunuz, "sağlamdır" yazıp kaşe basıp imzalıyorlar. 8.30'da girdim ve 9.30'da bütün imzaları tamamladım. Daha sonra vezneye ödemeyi yapıp belgeyi yine S bloktaki sonuç alma bölümüne teslim ettim. Öğlen 3'de gelip raporu almamı söylediler. Saat 2.30'da gittiğimde rapor hazırdı. Herkes inanılmaz yardımcı oluyor bir an önce işinizi hallediyorlar.

  Sonuç olarak almadan önce epey stres yaptığım raporu toplamda 1,5 saat zaman harcayıp yarım günde aldım ve üniversiteye teslim ettim. Umarım aynı bilgiye ihtiyacı olan arkadaşların işini görür yazdıklarım.
  asfour ve Dytsevinç bunu beğendiler.

 2. #2
  Yeni Üye
  Üyelik Tarihi
  09-2014
  Mesaj
  45
  Alıntı bulker Demiş ki: Mesajı Görüntüle
  Arkadaþlar selamlar,

  Aralýk 2014 ÖYP atamalarýnda Dicle Üniversitesi'ne yerleþtim. Benim için en büyük problem saðlýk raporuydu, internette bununla ilgili epey bir araþtýrma yaptým ancak bilgi bulamadým. Bugün itibariyle iþlerimi halledince aradýðým bilgiyi benden sonra arayacaklara yardýmcý olmasý için paylaþmak isterim.

  Öncelikle, Dicle Üniversitesi kesinlikle "tam teþekküllü saðlýk raporu" istiyor. Yani heyete girip rapor alacaksýnýz, herhangi bir saðlýk raporu iþinizi görmez. Ben geçen hafta iþlerimden dolayý baþvuruyu (biraz da risk alarak) son güne býraktým, saðlýk raporunu da Diyarbakýr'da hallettim. Diyarbakýr merkezde tam teþekküllü saðlýk raporunu aþaðýdaki hastaneler veriyor:

  1) Dicle Üniversitesi Týp Fakültesi --> Salý günü muayene olun Perþembe raporu alýrsýnýz dediler.
  2) Selahattin Eyyübi Devlet Hastanesi --> Salý ve Perþembe günü heyet toplanýyormuþ.
  3) Gazi Yaþargil Eðitim ve Araþtýrma Hastanesi --> Ben raporu buradan aldým, detaylar aþaðýda.

  Gazi Yaþargil Eðitim ve Araþtýrma Hastanesi:

  Haftanýn 4 günü heyet raporu veriyorlar. En iyi yaný bu ve rapor ayný gün çýkýyor! Heyet günlerinden Pazartesi, Salý ve Perþembe'den eminim, yanlýþ hatýrlamýyorsam sadece Cuma günü yok ama mutlaka arayýp teyit edin.

  Rapor ücreti: 200 TL.

  Öncelikle, hastane þehrin epey dýþýnda, üniversiteden yaklaþýk 15 km kadar uzakta, bilginiz olsun. Ben çok koþturmam gerekeceðini düþünerek araç kiralamýþtým çok da iyi yapmýþým. Saat 8.30'da hastanedeydim. Polikliniklerden girip saða döneceksiniz, en sonda S blok var, orada iþlerinizi hallediyorsunuz. Baþvuru yerine girdim, kayýt iþlemlerini yaptýrdým. Genel cerrahi hariç tüm kontrolleri ayný yerde yaptýrýyorsunuz, genel cerrahi 1. katta M blokta.

  Baþvuru belgenizi aldýktan sonra teker teker muayenehanelere girip kayýt yaptýrýyorsunuz, protokol numarasý alýyorsunuz. doktorlar gelince ayný muayenehanelere tekrar giriyorsunuz, "saðlamdýr" yazýp kaþe basýp imzalýyorlar. 8.30'da girdim ve 9.30'da bütün imzalarý tamamladým. Daha sonra vezneye ödemeyi yapýp belgeyi yine S bloktaki sonuç alma bölümüne teslim ettim. Öðlen 3'de gelip raporu almamý söylediler. Saat 2.30'da gittiðimde rapor hazýrdý. Herkes inanýlmaz yardýmcý oluyor bir an önce iþinizi hallediyorlar.

  Sonuç olarak almadan önce epey stres yaptýðým raporu toplamda 1,5 saat zaman harcayýp yarým günde aldým ve üniversiteye teslim ettim. Umarým ayný bilgiye ihtiyacý olan arkadaþlarýn iþini görür yazdýklarým.
  Ben de bugun egitim arastirma hastanesinden rapor almaya gidecegim umarim sizinki kadar kolay halledebilirim . Paylasim icin tesekkurler

 3. #3
  Akademik Forum
  Misafir
  bu gün heyet raporu için ben de ayni hastaneye gittim. ofiste koşuyolu istikametine giden yeşil halk otobüsleri gazi yaşargil eğitim araştirma hastanesine kadar gidiyor. p.tesi salı çarşamba ve perşembe günleri heyet(sağlık kurulu) raporu alım işlemleri yapilabiliyor. ücret hala 200tl. fotoğraf içerde pc başinda webcam ile çekiyorlar fotoğraf götürmeye gerek yok. bulker beye de teşekkürler verdiğiniz bilgiler çok makbule geçti

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Lütfen Resimdeki Karakterlerin Aynısını Sırayla Kutunun İçine Yazınız.

Benzer Konular

 1. Sağlık Raporu Hakkında..
  ÖYP 2011- Öğretim Üyesi Yetiştirme Programı Bölümü forum içinde, yazan Aydan
  Cevap: 265
  Son Mesaj: 12-04-2017, 11:45
 2. İzmir-sağlık raporu
  ÖYP İle Atananlar İçin Tanışma Forumu forum içinde, yazan risussardonicus
  Cevap: 2
  Son Mesaj: 02-08-2015, 23:19
 3. Eskişehirde Sağlık Raporu
  ÖYP 2013- Öğretim Üyesi Yetiştirme Programı forum içinde, yazan Awe
  Cevap: 5
  Son Mesaj: 05-11-2013, 16:07
 4. Sağlık Raporu
  Araştırma Görevlisi forum içinde, yazan Ezberbozan
  Cevap: 9
  Son Mesaj: 05-12-2012, 13:00
 5. Cevap: 2
  Son Mesaj: 14-01-2012, 23:20

Bu Konu için Etiketler

Mesaj Yetkileriniz

 • Yeni konu açmaya yetkiniz yok
 • Cevap yazmaya yetkiniz var
 • Eklenti yüklemeye yetkiniz yok
 • Mesajınızı düzeltmeye yetkiniz yok
 •  
Yukarı Git