reklam

+ Konuyu Cevapla
Bulunan 1 den 3 - Toplam 3
Ağaç Şeklinde Aç2Beğeni
  • 2 gönderen Akademik Forum

ÖYP'linin Mesai Saatlerine Uymadığı Gerekçesi İle İlişiği Kesilir mi?

ÖYP Hakkındaki Sorularınız Forumunda ÖYP'linin Mesai Saatlerine Uymadığı Gerekçesi İle İlişiği Kesilir mi? Konusunu İncelemektesiniz

Merhaba, öyp ile görevli olduğum yerde 35. madde çıkıncaya kadar başka bir yerden gidiş-geliş yapmak ...


  1. #1
    Yeni Üye
    Üyelik Tarihi
    09-2013
    Mesaj
    11

    ÖYP'linin Mesai Saatlerine Uymadığı Gerekçesi İle İlişiği Kesilir mi?

    Merhaba,

    öyp ile görevli olduğum yerde 35. madde çıkıncaya kadar başka bir yerden gidiş-geliş yapmak zorunda olduğum için mesai saatlerine birebir uyamıyorum, okul bu konu hakkında soruşturma açarak ilişkimi kesebilir mi? yalnız mesai saatlerine sadece ben değil öğretim görevlileri ve yrd. doç olan kişiler de uymuyor. aynı zamanda cari olarak atanma durumum da var başka bir üniversiteye. bu nedenle soruşturma veya ilişki kesme durumunda ileride cari olarak atanacağım üniversitede sicil vb. durumlarında problem yaşar mıyım? veya ne yapmalıyım? teşekkürler,

  2. #2
    Akademikpersonel.org
    Üyelik Tarihi
    09-2010
    Nerden
    İstanbul
    Mesaj
    17.053
    Alıntı AKADEMİK Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Merhaba,

    öyp ile görevli olduğum yerde 35. madde çıkıncaya kadar başka bir yerden gidiş-geliş yapmak zorunda olduğum için mesai saatlerine birebir uyamıyorum, okul bu konu hakkında soruşturma açarak ilişkimi kesebilir mi? yalnız mesai saatlerine sadece ben değil öğretim görevlileri ve yrd. doç olan kişiler de uymuyor. aynı zamanda cari olarak atanma durumum da var başka bir üniversiteye. bu nedenle soruşturma veya ilişki kesme durumunda ileride cari olarak atanacağım üniversitede sicil vb. durumlarında problem yaşar mıyım? veya ne yapmalıyım? teşekkürler,
    Hocam öncelikle kimse ile kendinizi kıyaslamayınız, soruşturma kişiye özel açılır ve başkaları da mesaiye riayet etmiyor diye bir savunma yapamazsınız ne yazık ki o yüzden görevlendirmeniz çıkana kadar eğer 39. madde ile görevlendirilmediyseniz mesai saatlerine uymak zorundasınız. Ama bunun için en fazla uyarı alırsınız o da sicilinize işlenir ama ilişik kesilmez bunun için.
    Özel mesaj Yolu İle Soruları Cevaplandıramıyoruz, Foruma Sorarsanız Daha Hızlı Bilgi Edinebilirsiniz

  3. #3
    Akademik Forum
    Misafir
    çok teşekkür ederim Nazmi bey, hoşcakalın,
    Nazmi ve aktan bunu beğendiler.





Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Benzer Konular

  1. Dil Puanı 50'nin Altında Kalanların Kadro İle İlişiği Kesilemez!
    65 Puan Altında Alanlar forum içinde, yazan Nazmi
    Cevap: 35
    Son Mesaj: 31-05-2016, 15:50
  2. Kamuda Mesai Saatlerine Kış Saati Ayarı
    Genel Güncel Olaylar forum içinde, yazan aDNA
    Cevap: 0
    Son Mesaj: 22-10-2013, 09:49
  3. Cevap: 10
    Son Mesaj: 04-06-2013, 21:31
  4. 2 Yıl İçinde 65 Sınırını Geçemeyip İlişiği Kesilenler
    ÖYP Hakkındaki Sorularınız forum içinde, yazan süöyp
    Cevap: 0
    Son Mesaj: 18-09-2012, 23:05
  5. Araştırma Görevlisinin Doktorası Bitince İlişiği Kesilir mi?
    Araştırma Görevlisi forum içinde, yazan denizzznehir
    Cevap: 10
    Son Mesaj: 08-12-2011, 14:03

Bu Konu için Etiketler

Mesaj Yetkileriniz

  • Yeni konu açmaya yetkiniz yok
  • Cevap yazmaya yetkiniz var
  • Eklenti yüklemeye yetkiniz yok
  • Mesajınızı düzeltmeye yetkiniz yok
  •  
Yukarı Git