doktora tez aşamasında olan bir kişi öyp yi kazandığında, kazandığı üniversite kişiyi doktora yaptığı üniye 35.madde ile gönderiyor mu yani böyle bir mecburiyet var mı? 35.madde ile gitmese tezini kazandığı ünide yazsa ara sıra git geller yaparak böyle bir şey olur mu?