reklam

+ Konuyu Cevapla
Bulunan 1 den 7 - Toplam 7

öğretmenin ÖYP'li eş özrü tayini benzer durumda olan ya da bilgisi olan var mı?

ÖYP Hakkındaki Sorularınız Forumunda öğretmenin ÖYP'li eş özrü tayini benzer durumda olan ya da bilgisi olan var mı? Konusunu İncelemektesiniz

Arkadaşlar aşağıda anlattığım durumla benzer bir durumda olan ya da böyle tanıdıkları olan var mı ...


  1. #1
    Lisansüstü
    Üyelik Tarihi
    07-2011
    Mesaj
    17

    öğretmenin ÖYP'li eş özrü tayini benzer durumda olan ya da bilgisi olan var mı?

    Arkadaşlar aşağıda anlattığım durumla benzer bir durumda olan ya da böyle tanıdıkları olan var mı acaba?



    öğretimüyesi yetiştirme programı (öyp) kapsamında tunceli üniversitesine atandım.bu program kapsamında 2547 sayılı kanunun 35.nci maddesi gereğince doktora eğitimim süresince (enaz 3 yıl)marmara üniversitesi fenbilimleri enstitüsüne atandım. Eşim ise karsta öğretmenlik yapmaktadır. 2011 aralık ayı eş özrü tayinleri için yayınlanmış olan "öğretmenlerin eş üzrü tayinleri klavuzunda" -'Eşleri geçici olarak görevli olanlar, eşlerinin geçici görevli oldukları illere Eş durumundan, yer değiştirme isteğinde bulunamayacaklardır' şeklinde yazmaktadır. bu geçici görevden kasıt 6 aylık kısa süreli görevlendirmeler için mi yoksa bütün görevlendirmeler için de mi geçerli?bütün görevlendirmeler için geçerli ise eşim en az 3 yıl boyunca eş durumu atamalarına başvuru yapamayacak mı?

  2. #2
    Lisansüstü
    Üyelik Tarihi
    07-2011
    Mesaj
    17
    güncel......

  3. #3
    Profesör Doktor
    Üyelik Tarihi
    06-2011
    Mesaj
    980
    walla hocam hiç bilgim yok MEB personal daire başkanlığına bi sorun BİMER'den başvurmayın cvp cok gecikebilir bizzaat yada telf bilgi alırsanız daha sağlıklı olur ama bimerden başvurur iseniz elinizde yazılı bir cvp olacaktır..... her iki yoluda acilen deneyin

  4. #4
    Lisansüstü
    Üyelik Tarihi
    07-2011
    Mesaj
    17
    teşekkürler hocam. BİMERe başvurdum. MEB i de cuma aradım ama telefona kimse bakmıyor. pazartesi tekrar şansımı deneyeceğim. kimse cevap vermezse yine de eş özrü tayini başvurusu yapmayı düşünüyoruz.

  5. #5
    Lisansüstü
    Üyelik Tarihi
    07-2011
    Mesaj
    17
    güncel......

  6. #6
    Yüksek Lisans
    Üyelik Tarihi
    06-2011
    Mesaj
    146
    hocam benim bildiğim kadronuzun bulunduğu üniversitenin olduğu şehire tayin isteyebiliyor eş özründen..bende eşimde meb de kadrolu öğretmeniz..bende öypyi düşünüyorum..araştırdığım kadarıyla durum böyleydi ama siz farklı bir bilgiye ulaşırsanız belirtin bizde yararlanalım..

  7. #7
    Lisansüstü
    Üyelik Tarihi
    06-2011
    Mesaj
    45
    Aynı şeyi merak ediyorum ben de. 35. madde geçici görevlendirme oalrak mı kabul ediliyor. 7-8 sene nasıl geçici görevlendirme kabul edilir tabi o da var. ama netleşmesi lazım bu durumun.





Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Benzer Konular

  1. Bap hakkında bilgisi olan var mı?
    Genel Güncel Olaylar forum içinde, yazan calwen
    Cevap: 7
    Son Mesaj: 15-04-2015, 13:19
  2. Cevap: 0
    Son Mesaj: 16-07-2012, 14:45
  3. 33a mı 50 d mi bilgisi olan paylaşabilir mi?
    Akademik Personel Atama Kriterleri ve Yönetmelikleri forum içinde, yazan matchmaker
    Cevap: 7
    Son Mesaj: 01-01-2012, 12:11
  4. Bilgisi olan arkadaşlar ????????
    ÖYP Hakkındaki Sorularınız forum içinde, yazan omar
    Cevap: 7
    Son Mesaj: 11-12-2011, 22:15

Mesaj Yetkileriniz

  • Yeni konu açmaya yetkiniz yok
  • Cevap yazmaya yetkiniz var
  • Eklenti yüklemeye yetkiniz yok
  • Mesajınızı düzeltmeye yetkiniz yok
  •  
Yukarı Git