reklam

Bulunan 1 den 5 - Toplam 5

ÖYP Yurtdışı Tez Araştırma

ÖYP 2015- Öğretim Üyesi Yetiştirme Programı Forumunda ÖYP Yurtdışı Tez Araştırma Konusunu İncelemektesiniz

Merhaba Arkadaşlar Ben Yüksek lisans yapan ÖYP araştırma görevlisiyim.Yüksek lisans tez döneminde yurtdışına tez araştırması ...


  1. #1
    Yeni Üye
    Üyelik Tarihi
    01-2015
    Mesaj
    24

    ÖYP Yurtdışı Tez Araştırma

    Merhaba Arkadaşlar
    Ben Yüksek lisans yapan ÖYP araştırma görevlisiyim.Yüksek lisans tez döneminde yurtdışına tez araştırması için gitmek istiyorum.Okulumdan görevlendirme alıp,hiç bir kurumdan burs almadan gidebilir miyim ? Eğer gidebilirsem,maaşıma yine de hak kazanır mıyım ?

  2. #2
    Akademikpersonel.org
    Üyelik Tarihi
    09-2010
    Nerden
    İstanbul
    Mesaj
    17.053
    Alıntı rami Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Merhaba Arkadaşlar
    Ben Yüksek lisans yapan ÖYP araştırma görevlisiyim.Yüksek lisans tez döneminde yurtdışına tez araştırması için gitmek istiyorum.Okulumdan görevlendirme alıp,hiç bir kurumdan burs almadan gidebilir miyim ? Eğer gidebilirsem,maaşıma yine de hak kazanır mıyım ?
    1 yılı geçmeyen tez araştırmalarında zaten maaştan kesinti olmuyor. Burs almadan Rektörlük izni ile gidebilirsiniz ve kendini zmasrafları karşılarsınız hiç bir sorun yok.
    Özel mesaj Yolu İle Soruları Cevaplandıramıyoruz, Foruma Sorarsanız Daha Hızlı Bilgi Edinebilirsiniz

  3. #3
    Yeni Üye
    Üyelik Tarihi
    01-2015
    Mesaj
    24
    Cevabınız için teşekkür ederim Nazmi Hocam,peki bunun için 39.madde ile görevlendirme mi almam gerekiyor?


    Sent from my iPad using Tapatalk

  4. #4
    Yeni Üye
    Üyelik Tarihi
    01-2015
    Mesaj
    24
    Alıntı Nazmi Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    1 yılı geçmeyen tez araştırmalarında zaten maaştan kesinti olmuyor. Burs almadan Rektörlük izni ile gidebilirsiniz ve kendini zmasrafları karşılarsınız hiç bir sorun yok.
    Cevabınız için teşekkür ederim Nazmi Hocam,peki bunun için 39.madde ile görevlendirme mi almam gerekiyor?

  5. #5
    Yeni Üye
    Üyelik Tarihi
    01-2015
    Mesaj
    24
    Alıntı rami Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Cevabınız için teşekkür ederim Nazmi Hocam,peki bunun için 39.madde ile görevlendirme mi almam gerekiyor?
    Cevabınız için teşekkür ederim Nazmi Hocam,peki bunun için 39.madde ile görevlendirme mi almam gerekiyor @Nazmi hocam?





Benzer Konular

  1. Doktora Yurtdışı Tez Araştırma Yök Bursu
    Doktora Eğitimi forum içinde, yazan fikretylmaz
    Cevap: 4
    Son Mesaj: 07-08-2016, 19:23
  2. Yurtdışı Doktora Araştırma Bursu
    Doktora Eğitimi forum içinde, yazan Duygu
    Cevap: 20
    Son Mesaj: 04-09-2015, 10:51
  3. Araştırma Görevlisi Yurtdışı Tatil İzni
    Araştırma Görevlisi forum içinde, yazan metulu
    Cevap: 2
    Son Mesaj: 06-08-2015, 00:16
  4. Yurtdışı Araştırma Bursu
    ÖYP Hakkındaki Sorularınız forum içinde, yazan basciemre
    Cevap: 5
    Son Mesaj: 07-05-2014, 19:09
  5. Tübitak Yurtdışı Araştırma Bursu ve ÖYP Yurtdışı Araştırma Bursu
    Burs ve Destek Haberleri forum içinde, yazan mellifluously
    Cevap: 2
    Son Mesaj: 27-12-2012, 00:07

Bu Konu için Etiketler

Mesaj Yetkileriniz

  • Yeni konu açmaya yetkiniz yok
  • Cevap yazmaya yetkiniz yok
  • Eklenti yüklemeye yetkiniz yok
  • Mesajınızı düzeltmeye yetkiniz yok
  •  
Yukarı Git