reklam

+ Konuyu Cevapla
Bulunan 1 den 4 - Toplam 4
Ağaç Şeklinde Aç1Beğeni
  • 1 gönderen Nazmi

Okutman Erasmus yapabilir mi?

Okutman Forumunda Okutman Erasmus yapabilir mi? Konusunu İncelemektesiniz

Herkese merhaba; Ben bir devlet üniversitesinde İngilizce Okutmanıyım, aynı zamanda başka bir üniversitede yüksek lisans ...


  1. #1
    Yeni Üye
    Üyelik Tarihi
    04-2014
    Mesaj
    2

    Okutman Erasmus yapabilir mi?

    Herkese merhaba;
    Ben bir devlet üniversitesinde İngilizce Okutmanıyım, aynı zamanda başka bir üniversitede yüksek lisans yapıyorum. Yüksek lisans eğitimim dahilinde 6 aylık bir ersamus eğitimi alma şansım var, ancak bu durumda çalıştığım kurumdan hangi kanun, yönetmeliğe vs. dayanarak izin isteyebileceğimi bilmiyorum. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlarım aydınlatırsa çok sevinirim.

    Kolay gelsin.

  2. #2
    Akademikpersonel.org
    Üyelik Tarihi
    09-2010
    Nerden
    İstanbul
    Mesaj
    17.053
    Alıntı cyuksel Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Herkese merhaba;
    Ben bir devlet üniversitesinde İngilizce Okutmanıyım, aynı zamanda başka bir üniversitede yüksek lisans yapıyorum. Yüksek lisans eğitimim dahilinde 6 aylık bir ersamus eğitimi alma şansım var, ancak bu durumda çalıştığım kurumdan hangi kanun, yönetmeliğe vs. dayanarak izin isteyebileceğimi bilmiyorum. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlarım aydınlatırsa çok sevinirim.

    Kolay gelsin.
    Hocam kendi çalıştığınız kurumdan erasmusla yararlansaydınız hem hibenizi kurumunuz öderdi hem de görevlendirmenizi hizmet görevlendirmesi şeklinde yapardı. Ancak farklı bir kurumdan hem de öğrenci olarak erasmusa hak kazanırsanız kurumunuzdan resmi bir ödeme yapılmaz ancak 89 günlük olmak üzere 39. madde ile araştırma izni verilebilir bu izin 2 kere tekrarlanabilir, dilerseni zöncelikle sözel olarak görüşün izin vermek isterlerse 39. madde için yolluksuz yevmiyesiz yurtdışı eğitim ve araştırma izni dilekçenizi yazın.
    Özel mesaj Yolu İle Soruları Cevaplandıramıyoruz, Foruma Sorarsanız Daha Hızlı Bilgi Edinebilirsiniz

  3. #3
    Yeni Üye
    Üyelik Tarihi
    04-2014
    Mesaj
    2
    Nazmi Hocam teşekkürler,
    peki 39. madde ile gidebilirsem kurumumdan maaş alabilir ve hibeyi erasmus yapacağım kurumdan alabilir miyim?

  4. #4
    Akademikpersonel.org
    Üyelik Tarihi
    09-2010
    Nerden
    İstanbul
    Mesaj
    17.053
    Alıntı cyuksel Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Nazmi Hocam teşekkürler,
    peki 39. madde ile gidebilirsem kurumumdan maaş alabilir ve hibeyi erasmus yapacağım kurumdan alabilir miyim?
    Evet o zaman ikisini de ayrı ayrı alabilirsiniz.
    cyuksel bunu beğendi.
    Özel mesaj Yolu İle Soruları Cevaplandıramıyoruz, Foruma Sorarsanız Daha Hızlı Bilgi Edinebilirsiniz





Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Benzer Konular

  1. Doktora ve Erasmus
    Doktora Eğitimi forum içinde, yazan ayşe zeren
    Cevap: 11
    Son Mesaj: 26-06-2017, 20:15
  2. Erasmus Koordinatörlüğü
    Erasmus Öğrenci ve Personel Değişim Programı forum içinde, yazan Altair
    Cevap: 6
    Son Mesaj: 17-11-2014, 16:16
  3. 50/D - Erasmus - ÖYP üçgeni
    Araştırma Görevlisi forum içinde, yazan lommali
    Cevap: 3
    Son Mesaj: 30-10-2013, 16:05
  4. Erasmus
    ÖYP Hakkındaki Sorularınız forum içinde, yazan fatmavcu
    Cevap: 1
    Son Mesaj: 03-01-2013, 18:34
  5. Neden Erasmus?
    Erasmus Öğrenci ve Personel Değişim Programı forum içinde, yazan Tarçın
    Cevap: 0
    Son Mesaj: 26-09-2010, 21:41

Bu Konu için Etiketler

Mesaj Yetkileriniz

  • Yeni konu açmaya yetkiniz yok
  • Cevap yazmaya yetkiniz var
  • Eklenti yüklemeye yetkiniz yok
  • Mesajınızı düzeltmeye yetkiniz yok
  •  
Yukarı Git