reklam
+ Konuyu Cevapla
Bulunan 1 den 3 - Toplam 3

Araştırma Görevlisi 13/B 4. Maddeye Göre MYO 'da Görevlendirilebilir mi?

Öğretim Görevlisi Forumunda Araştırma Görevlisi 13/B 4. Maddeye Göre MYO 'da Görevlendirilebilir mi? Konusunu İncelemektesiniz

Merhaba hocam bugünkü ilana göre atanacak olan Araştırma Görevlisi 13/B 4. maddeye göre MYO'larda görevlendirilebilir ...

  1. #1
    Yeni Üye
    Üyelik Tarihi
    11-2016
    Mesaj
    9

    Question Araştırma Görevlisi 13/B 4. Maddeye Göre MYO 'da Görevlendirilebilir mi?

    Merhaba hocam bugünkü ilana göre atanacak olan Araştırma Görevlisi 13/B 4. maddeye göre MYO'larda görevlendirilebilir mi?

  2. #2
    Akademikpersonel.org
    Üyelik Tarihi
    09-2010
    Nerden
    İstanbul
    Mesaj
    16.984
    Alıntı leylayım Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Merhaba hocam bugünkü ilana göre atanacak olan Araştırma Görevlisi 13/B 4. maddeye göre MYO'larda görevlendirilebilir mi?
    Doktora bitene kadar görevlendirilmez, amaç öncelikli alanlarda Öğretim Üyesi Olarak Yetiştirmek. Lisansüstü eğitime gönderilecekler atananlar.
    Özel mesaj Yolu İle Soruları Cevaplandıramıyoruz, Foruma Sorarsanız Daha Hızlı Bilgi Edinebilirsiniz

  3. #3
    Yeni Üye
    Üyelik Tarihi
    11-2016
    Mesaj
    9
    Alıntı Nazmi Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Doktora bitene kadar görevlendirilmez, amaç öncelikli alanlarda Öğretim Üyesi Olarak Yetiştirmek. Lisansüstü eğitime gönderilecekler atananlar.
    Çok teşekkür ediyorum hocam


       

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Benzer Konular

  1. Araştırma görevlisi alımında mülakat anabilim dalına göre mi yapılıyor?
    Araştırma Görevlisi forum içinde, yazan Raul19078
    Cevap: 4
    Son Mesaj: 18-01-2016, 23:52
  2. Araştırma görevlisi- öğretim görevlisi- Uzman kadrolarına alınırken üniversite hangi puana göre eleme yapar ?
    Akademik Personel Atama Kriterleri ve Yönetmelikleri forum içinde, yazan mystry
    Cevap: 5
    Son Mesaj: 04-06-2014, 11:06
  3. cari usulle atanan bir araştırma görevlisi senetsiz 39. maddeye göre nasıl 89 gün izin alabilir?
    Akademik Personel Atama Kriterleri ve Yönetmelikleri forum içinde, yazan gkonat
    Cevap: 1
    Son Mesaj: 03-04-2014, 17:50
  4. Cevap: 4
    Son Mesaj: 19-02-2014, 11:18
  5. 33. maddeye göre araştırma görevliliğinden ÖYP'ye başvuru olur mu?
    ÖYP Hakkında Genel Bilgiler forum içinde, yazan muzmer
    Cevap: 7
    Son Mesaj: 08-07-2011, 16:17

Bu Konu için Etiketler

Mesaj Yetkileriniz

  • Yeni konu açmaya yetkiniz yok
  • Cevap yazmaya yetkiniz var
  • Eklenti yüklemeye yetkiniz yok
  • Mesajınızı düzeltmeye yetkiniz yok
  •  
Yukarı Git