reklam

+ Konuyu Cevapla
Bulunan 1 den 3 - Toplam 3

33/a Araştırma Görevlisini Öğretim Görevlisi Olarak Görevlendirme

Araştırma Görevlisi Forumunda 33/a Araştırma Görevlisini Öğretim Görevlisi Olarak Görevlendirme Konusunu İncelemektesiniz

33a cari alım alınan bir araştırma görevlisi, öğretim görevlisi gibi derslere girebilir mi? Ek ders ...


  1. #1
    Yüksek Lisans
    Üyelik Tarihi
    04-2014
    Mesaj
    66

    33/a Araştırma Görevlisini Öğretim Görevlisi Olarak Görevlendirme

    33a cari alım alınan bir araştırma görevlisi, öğretim görevlisi gibi derslere girebilir mi? Ek ders ücreti alamıyormuş bunu biliyorum ancak üniversitenin elinde Öğr. Gör. kadrosu olmadığı için 33a Arş. gör. olarak alıp derslere sokabiliyormuş diye duydum. Bunun yasal dayanağı var mıdır acaba? Benim için önemli bir mevzu. @Nazmi hocam bilginize sığınıyorum.

    - - - Güncellendi - - -

    http://www.kpss.com.tr/news-tr/16060.cgi

    Bu sayfada son sırada yer alan ilan örneği gibi.
    Saat ücretli Öğretim Görevlisi - Kompozitör

  2. #2
    Akademikpersonel.org
    Üyelik Tarihi
    09-2010
    Nerden
    İstanbul
    Mesaj
    17.053
    Alıntı composer Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    33a cari alım alınan bir araştırma görevlisi, öğretim görevlisi gibi derslere girebilir mi? Ek ders ücreti alamıyormuş bunu biliyorum ancak üniversitenin elinde Öğr. Gör. kadrosu olmadığı için 33a Arş. gör. olarak alıp derslere sokabiliyormuş diye duydum. Bunun yasal dayanağı var mıdır acaba? Benim için önemli bir mevzu. @Nazmi hocam bilginize sığınıyorum.

    - - - Güncellendi - - -

    KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ ALIM İLANI - - KPSS COM TR

    Bu sayfada son sırada yer alan ilan örneği gibi.
    Hocam, rektörlük kararı ile görevlendirmeniz yapılır ve ek ders ücreti de alabilirisiniz. Genellikle MYO'larda yapılır bu görevlendirme, öğretim görevlisi bulunmuyorsa araştırma görevlisi kadrosunda bulunan kişiler geçici olarak öğretim görevlisi kadrosuna aktarılır ve ek ders alırlar derse girerler ve ücretini de alma hakkına sahip olurlar, tamamen rektörün 13-b/4 maddesi vermesi ile ilgili.
    Özel mesaj Yolu İle Soruları Cevaplandıramıyoruz, Foruma Sorarsanız Daha Hızlı Bilgi Edinebilirsiniz

  3. #3
    Yüksek Lisans
    Üyelik Tarihi
    04-2014
    Mesaj
    66
    Alıntı Nazmi Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Hocam, rektörlük kararı ile görevlendirmeniz yapılır ve ek ders ücreti de alabilirisiniz. Genellikle MYO'larda yapılır bu görevlendirme, öğretim görevlisi bulunmuyorsa araştırma görevlisi kadrosunda bulunan kişiler geçici olarak öğretim görevlisi kadrosuna aktarılır ve ek ders alırlar derse girerler ve ücretini de alma hakkına sahip olurlar, tamamen rektörün 13-b/4 maddesi vermesi ile ilgili.
    Cevabınız için çok teşekkür ederim hocam.
    Saat ücretli Öğretim Görevlisi - Kompozitör





Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Benzer Konular

  1. 50d li Araştırma Görevlisi uzun süreli görevlendirme
    Akademik Personel Atama Kriterleri ve Yönetmelikleri forum içinde, yazan AhmetAyaz
    Cevap: 6
    Son Mesaj: 24-03-2015, 21:20
  2. Araştırma Görevlisi Görevlendirme
    Araştırma Görevlisi forum içinde, yazan fatihuyar
    Cevap: 0
    Son Mesaj: 12-01-2015, 13:58
  3. Cevap: 25
    Son Mesaj: 05-01-2013, 11:17
  4. Cevap: 0
    Son Mesaj: 05-01-2011, 11:23
  5. Cevap: 0
    Son Mesaj: 05-01-2011, 11:22

Bu Konu için Etiketler

Mesaj Yetkileriniz

  • Yeni konu açmaya yetkiniz yok
  • Cevap yazmaya yetkiniz var
  • Eklenti yüklemeye yetkiniz yok
  • Mesajınızı düzeltmeye yetkiniz yok
  •  
Yukarı Git