reklam

+ Konuyu Cevapla
Bulunan 1 den 4 - Toplam 4

geliştirme ödeneğinin kesilmesi ve

Araştırma Görevlisi Forumunda geliştirme ödeneğinin kesilmesi ve Konusunu İncelemektesiniz

Ben bir üni de 33 a araştırma görevlisiyim bu yıl yüksek lisansı şehir dışında yaptığımdan ...


  1. #1
    Yeni Üye
    Üyelik Tarihi
    08-2013
    Mesaj
    22

    geliştirme ödeneğinin kesilmesi ve

    Ben bir üni de 33 a araştırma görevlisiyim bu yıl yüksek lisansı şehir dışında yaptığımdan dolayı 39.madde görevlendirmesinde 30 günü aştım ve bundan dolayı 39.maddeyle gittiğim hergün geliştirme ödeneğimden kesiliyor. Ancak bu ay sadece 4 gün 39. madde den yararlanmama ragmen beklemediğim bir şekilde aldığım sağlık raporumuda 8 gün olarak bunlara ekleyerek geliştirme ödeneğimde toplam 12 günlük bir kesinti yapmışlar. Raporu kesinti olarak yansıtabiliyorlar mı bilen bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim ?
    Son düzenleyen hakan5007, 16-12-2014 saat 02:19.

  2. #2
    Baş Editör
    Üyelik Tarihi
    07-2011
    Mesaj
    3.713
    Alıntı hakan5007 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Ben bir üni de 33 a araştırma görevlisiyim bu yıl yüksek lisansı şehir dışında yaptığımdan dolayı 35.madde görevlendirmesinde 30 günü aştım ve bundan dolayı 35.maddeyle gittiğim hergün geliştirme ödeneğimden kesiliyor. Ancak bu ay sadece 4 gün 35. madde den yararlanmama ragmen beklemediğim bir şekilde aldığım sağlık raporumuda 8 gün olarak bunlara ekleyerek geliştirme ödeneğimde toplam 12 günlük bir kesinti yapmışlar. Raporu kesinti olarak yansıtabiliyorlar mı bilen bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim ?
    Bir ayda 4 gün yararlandım derken? 35. madde ile kadronuz tamamen aktarılır. Bir ayda 4 gün yararlanmak diye birşey yok. 35. madde çıktıktan sonra görevlendirme tamamen bitip okulunuza dönene kadar görevlendirme verilen okulda kalırsınız. Size 35. madde ile görevlendirme verdiklerinden emin misiniz?
    Özel mesaj Yolu İle Soruları Cevaplandıramıyoruz, Foruma Sorarsanız Daha Hızlı Bilgi Edinebilirsiniz

    Güncel Akademik Kadro İlanları

  3. #3
    Yeni Üye
    Üyelik Tarihi
    12-2013
    Mesaj
    7
    Yıllık izniniz dışındaki durumlarda kesinti yapılıyor diye biliyorum...

  4. #4
    Yeni Üye
    Üyelik Tarihi
    08-2013
    Mesaj
    22
    Evet Gamze hocam haklısınız geçici izin oldugu için 39. Madde olacak düzelttim. Ayrıca summag hocam cevabınız için tşk ederim artık yanlışlık yapmadıklarını umuyorum.





Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Benzer Konular

  1. Öğretim Görevliliği Maaşı ve Geliştirme Ödeneğinin Maaşa Katkısı?
    Öğretim Görevlisi forum içinde, yazan selimberk
    Cevap: 14
    Son Mesaj: 03-04-2014, 10:03
  2. öyp ile ilişiğin kesilmesi
    ÖYP 2013- Öğretim Üyesi Yetiştirme Programı forum içinde, yazan sportty37
    Cevap: 4
    Son Mesaj: 01-01-2014, 19:34
  3. öyp ödeneğinin danışman hocanın harcaması
    ÖYP Hakkında Genel Bilgiler forum içinde, yazan burak21
    Cevap: 3
    Son Mesaj: 26-02-2012, 22:21
  4. Cevap: 14
    Son Mesaj: 13-10-2011, 13:13
  5. Cevap: 0
    Son Mesaj: 23-09-2011, 18:06

Bu Konu için Etiketler

Mesaj Yetkileriniz

  • Yeni konu açmaya yetkiniz yok
  • Cevap yazmaya yetkiniz var
  • Eklenti yüklemeye yetkiniz yok
  • Mesajınızı düzeltmeye yetkiniz yok
  •  
Yukarı Git