reklam

+ Konuyu Cevapla
Bulunan 1 den 8 - Toplam 8
Ağaç Şeklinde Aç4Beğeni
  • 2 gönderen Nazmi
  • 1 gönderen globalerol
  • 1 gönderen celik58

35. Madde İle İlişik Keserken Maaş Geri İstenir mi ?

Araştırma Görevlisi Forumunda 35. Madde İle İlişik Keserken Maaş Geri İstenir mi ? Konusunu İncelemektesiniz

evet arkdaşlar 35. madde de ilişik kesmeye giderken bizden çalışmadığımız günlerin maaşı istenirmi ? ve ...


  1. #1
    Araştırma Görevlisi
    Üyelik Tarihi
    11-2012
    Mesaj
    668

    35. Madde İle İlişik Keserken Maaş Geri İstenir mi ?

    evet arkdaşlar 35. madde de ilişik kesmeye giderken bizden çalışmadığımız günlerin maaşı istenirmi ?

    ve yeni kurumuza gelirken yine önden 1 maaş alırmıyız ?

    - - - Güncellendi - - -

    bilen yokmu arkadaşlar ya ? kimse 35. maddeyle görevlendirilmedimi ?

  2. #2
    Araştırma Görevlisi
    Üyelik Tarihi
    11-2012
    Mesaj
    668
    arkadaşlar neler oluyo kimse bilmiyormu bunu? koca akademik personel forumu hiç 35. maddeyle görevlendirilmiş arkdaş yokmu ?
    Son düzenleyen Nazmi, 31-10-2013 saat 11:21.

  3. #3
    Akademikpersonel.org
    Üyelik Tarihi
    09-2010
    Nerden
    İstanbul
    Mesaj
    17.053
    Alıntı globalerol Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    evet arkdaşlar 35. madde de ilişik kesmeye giderken bizden çalışmadığımız günlerin maaşı istenirmi ?

    ve yeni kurumuza gelirken yine önden 1 maaş alırmıyız ?

    - - - Güncellendi - - -

    bilen yokmu arkadaşlar ya ? kimse 35. maddeyle görevlendirilmedimi ?
    35. madde gibi kurumlararası kadro aktarımlarında maaş geri istenmez, karşı kuruma gidersiniz direkt. Sonraki ayın 15'inde orda maaşınız devam eders sizin ücretiniz bir kesintiye uğramaz.
    globalerol ve turhan56 bunu beğendiler.
    Özel mesaj Yolu İle Soruları Cevaplandıramıyoruz, Foruma Sorarsanız Daha Hızlı Bilgi Edinebilirsiniz

  4. #4
    Araştırma Görevlisi
    Üyelik Tarihi
    11-2012
    Mesaj
    668
    Alıntı Nazmi Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    35. madde gibi kurumlararası kadro aktarımlarında maaş geri istenmez, karşı kuruma gidersiniz direkt. Sonraki ayın 15'inde orda maaşınız devam eders sizin ücretiniz bir kesintiye uğramaz.
    sağolun hocam çok teşekkürler siz de olmasanız işimiz zor...
    Nazmi bunu beğendi.

  5. #5
    Yeni Üye
    Üyelik Tarihi
    03-2012
    Mesaj
    43
    35.madde nakil olarak değerlendirilir o yüzden maaşı geri istemezler. Hatta geliştirme ödeneği alıyorsanız ilişik kestiğiniz güne kadarki geliştirme ödeneğini de alırsınız çünkü geliştirme ödenekleri peşinen değil çalıştıktan sonra alınıyor. Bir diğer şey de yolluk, 35.madde nakil olduğu için yolluk talebinde de bulunabilrsiniz....
    globalerol bunu beğendi.

  6. #6
    Yüksek Lisans
    Üyelik Tarihi
    02-2013
    Mesaj
    53
    Ocak ya da Temmuz da geçiş yaparsanız önceki üniversiteniz zammı o üniversitedeki maaş hesabına yatıracaklardır.

  7. #7
    Lisansüstü
    Üyelik Tarihi
    01-2013
    Mesaj
    12
    Alıntı Nazmi Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    35. madde gibi kurumlararası kadro aktarımlarında maaş geri istenmez, karşı kuruma gidersiniz direkt. Sonraki ayın 15'inde orda maaşınız devam eders sizin ücretiniz bir kesintiye uğramaz.
    Nazmi hocam bir sorum olacaktı. 35.madde ile gidilen üniversite öyp üniversitesi olmak zorunda mıdır bir de gidilen yerde sadece yükseklisans ve doktorayı yapmakla mı sorumluyuz yoksa orada aynı zamanda çalışmamız da gerekiyor mu?
    Kayıt için istenen belgeler arasında tam teşekküllü yazmıyor beyanname ile halledebilir miyiz bu işleri?
    şimdiden teşekkürler

  8. #8
    Akademikpersonel.org
    Üyelik Tarihi
    09-2010
    Nerden
    İstanbul
    Mesaj
    17.053
    Alıntı Krizantem1 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Nazmi hocam bir sorum olacaktı. 35.madde ile gidilen üniversite öyp üniversitesi olmak zorunda mıdır bir de gidilen yerde sadece yükseklisans ve doktorayı yapmakla mı sorumluyuz yoksa orada aynı zamanda çalışmamız da gerekiyor mu?
    Kayıt için istenen belgeler arasında tam teşekküllü yazmıyor beyanname ile halledebilir miyiz bu işleri?
    şimdiden teşekkürler
    Normal şartlarda ÖYP üni. olmak zorundadır. Ancak YÖK kararı ile ÖYP kadrosuna da dönüştürülebilir. Aynı anda çalışıyorsunzu tabiki bu bir kamu görevliliği İstenilen belgeler kurumun insiyatifindedir kendileri ile görüşünüz.
    Özel mesaj Yolu İle Soruları Cevaplandıramıyoruz, Foruma Sorarsanız Daha Hızlı Bilgi Edinebilirsiniz





Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Benzer Konular

  1. 35.Madde İptali ve Geri Dönme
    ÖYP Hakkında Genel Bilgiler forum içinde, yazan celik58
    Cevap: 45
    Son Mesaj: 28-05-2015, 15:52
  2. Madde 35 Tez doneminde kuruma geri donüş yapabilir mi?
    ÖYP Hakkındaki Sorularınız forum içinde, yazan Gin_Purple
    Cevap: 1
    Son Mesaj: 16-01-2014, 16:58
  3. 35. Madde Görevlendirmesinde Geri Çağırabilirler mi?
    ÖYP Hakkında Genel Bilgiler forum içinde, yazan Gorgias
    Cevap: 14
    Son Mesaj: 06-01-2014, 10:47
  4. 39. madde maaş konusu
    Araştırma Görevlisi forum içinde, yazan globalerol
    Cevap: 4
    Son Mesaj: 15-05-2013, 16:41
  5. İlişik Keserken Maaşı Hangi Taraf Yatırıyor?
    ÖYP 2012- Öğretim Üyesi Yetiştirme Programı Bölümü forum içinde, yazan yoko
    Cevap: 3
    Son Mesaj: 07-02-2013, 23:28

Bu Konu için Etiketler

Mesaj Yetkileriniz

  • Yeni konu açmaya yetkiniz yok
  • Cevap yazmaya yetkiniz var
  • Eklenti yüklemeye yetkiniz yok
  • Mesajınızı düzeltmeye yetkiniz yok
  •  
Yukarı Git