reklam

+ Konuyu Cevapla
Bulunan 1 den 5 - Toplam 5
Ağaç Şeklinde Aç2Beğeni
  • 1 gönderen financier
  • 1 gönderen financier

39. madde maaş konusu

Araştırma Görevlisi Forumunda 39. madde maaş konusu Konusunu İncelemektesiniz

merhaba arkadaşlar 35. maddeyle görevlendirmem çıkana kadar. 39. madde ile görevlendirme alırsam eğer normal maaşım ...


  1. #1
    Araştırma Görevlisi
    Üyelik Tarihi
    11-2012
    Mesaj
    668

    39. madde maaş konusu

    merhaba arkadaşlar 35. maddeyle görevlendirmem çıkana kadar. 39. madde ile görevlendirme alırsam eğer normal maaşım yatacakmı kurumum tarafımdan ?

  2. #2
    financier
    Misafir
    Alıntı globalerol Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    merhaba arkadaşlar 35. maddeyle görevlendirmem çıkana kadar. 39. madde ile görevlendirme alırsam eğer normal maaşım yatacakmı kurumum tarafımdan ?
    normal maaştan kasıt geliştirme ödenekli maaş ise , geliştirme ödeneği alabilmeniz için fiili olarak kurumunuzda çalışmanız gerekmektedir , yanılmazsam 1 ayı geçen(15 gün de olabilir) 39. madde görevlendirmelerinde geliştirme ödeneği kesilir , yani normal çıplak maaşınızı alırsınız.
    globalerol bunu beğendi.

  3. #3
    Asistan
    Üyelik Tarihi
    06-2012
    Mesaj
    199
    Tabiki yatacak forumda bununla ilgili bir sürü bilgi mevcut zaten

  4. #4
    Araştırma Görevlisi
    Üyelik Tarihi
    11-2012
    Mesaj
    668
    Alıntı financier Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    normal maaştan kasıt geliştirme ödenekli maaş ise , geliştirme ödeneği alabilmeniz için fiili olarak kurumunuzda çalışmanız gerekmektedir , yanılmazsam 1 ayı geçen(15 gün de olabilir) 39. madde görevlendirmelerinde geliştirme ödeneği kesilir , yani normal çıplak maaşınızı alırsınız.
    ztn bnm oldugum şehirde ne ödenek var ne geliştirme iyi maaş devam ediyosa


    peki araştırma görevlisi olarak çalışmak zorundamıyım 35. madde dilekçesi verdiğim ünivde ?


    39. madde ile bulundugum sürecte
    Son düzenleyen Merve, 15-05-2013 saat 17:04.

  5. #5
    financier
    Misafir
    hayır gerek yok ama isterlerse çalıştırabilirler(bazı işler verebilirler) , resmi olarak görev veremezler.
    globalerol bunu beğendi.





Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Benzer Konular

  1. ÖYP Yüksek Lisansta 39. Madde ve 35. Madde Farkı
    ÖYP Hakkındaki Sorularınız forum içinde, yazan bukala
    Cevap: 121
    Son Mesaj: 20-10-2016, 02:23
  2. ÖYP 35. Madde ve 39. Madde Dilekçe Örnekleri
    ÖYP Yönetmelikleri forum içinde, yazan Nazmi
    Cevap: 311
    Son Mesaj: 24-04-2016, 10:20
  3. Madde 35'te senet yapılması gerektiğini söyleyen madde nerede?
    ÖYP 2012- Öğretim Üyesi Yetiştirme Programı Bölümü forum içinde, yazan Mr December
    Cevap: 25
    Son Mesaj: 22-08-2014, 12:01
  4. Muvafakat alma konusu
    ÖYP Hakkındaki Sorularınız forum içinde, yazan there_ya
    Cevap: 3
    Son Mesaj: 27-07-2012, 13:58

Bu Konu için Etiketler

Mesaj Yetkileriniz

  • Yeni konu açmaya yetkiniz yok
  • Cevap yazmaya yetkiniz var
  • Eklenti yüklemeye yetkiniz yok
  • Mesajınızı düzeltmeye yetkiniz yok
  •  
Yukarı Git