reklam
reklam
Akademik Personel | 26 Ekim 2016, Çarşamba

YÖK’ten Durdurulan Akademik Personel Atamaları ve Yurtdışı Görevlendirmeleri Hakkında Karar

3 Eylül 2015
YÖK’ten Durdurulan Akademik Personel Atamaları ve Yurtdışı Görevlendirmeleri Hakkında Karar
       

YÖK’ten Durdurulan Akademik Personel Atamaları ve 39 İle Yurtdışı Görevlendirmeleri 35 İle Yurtiçi Görevlendirmeleri ve Hali Hazırda Çalışıp da Sözleşmesi Yenilenecek Akademisyenler Hakkında Karar Yayınlandı!

atama

       

Yorumlar

1 2
 1. Burak diyor ki:

  Yök te bütün süreçleri tamamlanmış ilana çıkacak olan kadroların ilan edilmesi için başbakanlık izin süreci çok uzun sürer mi acaba?

 2. Mühendis diyor ki:

  Arkadaşlar akademik ilanların yayınlanması hakkında bir gelişme var mı?

  1. mmt diyor ki:

   Benim duydugum bişey yokk malesef.. var mi duyum?

  2. mmt diyor ki:

   Yekta hocaya tweet atmaktan bi hal oldum.. malesef arkadaslar hic gelisme yok.. durum umutsuz olmamakla beraber tweet atmak lazim

 3. mehmet diyor ki:

  @2547 benim kesin bilgiye sahip oldugum bir rektorluk halihazirda bekletilen yrd doc ve okutmanlik kadrolari icin gerekli izin calismalarina genelge ve ilgili karar yayinlandiktan hemen sonra basladi. Ha sonuc ne olur bilmiyorum.

 4. mehmet diyor ki:

  Rektorlukler gerekli izin icin ilgili noktaya basvuruyor ama sonuc ne olur bilinmez.. Bireysel olarak twiter kanaliyla yök ve basbakanliga ulusilabilir bizde variz denebilir..

  1. 2547 diyor ki:

   mehmet bey rektörlükler YÖK ten daha önceden izni alınan prof ve doç dışındaki kadroları ilan etmek için mi izin istiyor acaba? İzin alma girişiminin olduğu bilgisi kesin mi, söylentiden mi ibaret? Bu konuda somut bir bilginiz varsa ve paylaşabilirseniz memnun olurum.

 5. Sinem diyor ki:

  Hocam öğretim görevlisi kadro ilanları da mı durduruldu? Bu durum uzun sürer mi? Rektörlüğün Başbakanlıktan izin alarak ilana çıkabileceği söyleniyor doğru mudur?

  1. akademikportal diyor ki:

   Evet öğretim görevlisi de durduruldu, seçimden önce olmayacağı kesin. İzin bile en az 2 ay sürer yazışma vs.

Yorum Yaz

1 2