reklam
reklam
Akademik Personel | 27 Ekim 2016, Perşembe

Yeni Sezon Eşarp Modelleri Eşarpavm’de

12 Aralık 2015
Yeni Sezon Eşarp Modelleri Eşarpavm’de
       

Her sezon modaya göre farklılık oluşturan eşarp modelleri özellikle sonbahar ve kış sezonunda daha çarpıcı modelleriyle vitrinleri süslemeye başladı. Taba, bej, kahve, siyah, bordo ve krem tonların hakim olduğu hayali ve farklı yaratıcı modeller bu sezonun vazgeçilmezleri arasında yer alacak.

Geometrik figürlerin ve farklı renklerin bir araya geldiği modeller renk skalası açısından oldukça zenginlik gösteriyor. Tesettür giyimde eşarp seçimi aslında normal gibi dursa da estetik ve daha çekici görünmesi adına dikkati gerektirir.

Tesettür Abiye Giyim ve Eşarp Kombinleri

Tesettür giyimde her ne kadar önemli olmasa da özellikle abiye seçiminde eşarbın kumaşı elbisenin kumaşıyla bütünlük oluşturması gerekir. Eğer tesettür abiye modeli düz renkten oluşuyorsa ve elbisenin deseni yoksa eşarbın desenli seçilmesinde sakınca yoktur. Düz renk tesettür abiye modellerinde geometrik tivil eşarp modeli yada düz renk saten eşarp modelleri arasında tercih yapabilirsiniz. Tabi ki burada dikkat edilmesi gereken de renk uyumunun göz ardı edilmemesidir.

Parlak Renk Eşarp Modelleri ve Kıyafet Uyumu

Son yıllarda daha canlı renklerin moda dünyasında yer almasıyla beraber parlak renkli eşarplarda günlük hayata damgasını vurdu. Parlaktan kasıt burada illa ki dore veya lame gibi parçalar olmasını gerektirmiyor. Bu parçalar daha çok özel davetlerin, gecelerin ve anlamlı günlerin konseptine uyum sağlar. Ancak günlük hayat için tivil eşarp modelleri rahatlıkla seçilebilir.

Bu konuda Aker, karaca, Bonjela, Sarar gibi kaliteli ve seçkin markaları bünyesinde toplayan Eşarpavm yeni sezonda da farklı ve yaratıcı çizgisiyle yoluna devam ediyor. Özellikle sonbahar- kış sezonunda farklı ürün alternatifleriyle tesettürlü bayanların olmazsa olmazları arasında yer alabilir. Renk geçişleri ve farklı tonların ayrıcalığını daha yakında görmek için eşarpavm.com adresini tıklayabilirsiniz.

Bu marka çeşitliliği yanında aynı zamanda Firdevs, Avandia, Bona Sera, Color Plus, Kroren gibi farklı markalara da http://www.esarpavm.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Eşarpavm kapıda ödeme seçenekleri ve uygun ödeme avantajları sayesinde müşteri memnuniyetini her zaman daha önemli bir konumda tutar. Eşarpavm’nin ayrıca yurt dışına da ürün gönderimi vardır.

       

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz