reklam
Akademik Personel | 19 Ocak 2017, Perşembe

Yazılı Soruları

26 Şubat 2016
Yazılı Soruları
       

Yazılı Soruları

MEB okullarda işlenen müfredatı sene başında hazırlar ve ilgili derslerin öğretmenlerine göndererek bu müfredata bağlı olarak ders işlemeleri gerektiğini söyler. Bu nedenle hangi okulda olursanız olun belli bir süreye kadar işleyeceğiniz ders sayısı ve ders içeriğiniz önceden belirlenmiştir. Öğretmenlerin de aktif olarak kullandığı sitemizde güncel yazılı soruları paylaşılır ve bu soruların cevapları da kâğıdın üstünde belirtilir. Dolayısıyla sitemizi incelediğinizde hangi dersten nasıl bir soru çıkabileceğini de hemen görebilir, çalışmalarınızı soru gelen konulara yönelik olarak gerçekleştirebilirisiniz. Sitemizde bulunan yazılı sorularına ulaşmak ve bu soruları indirerek incelemek için üyelik açmanız gerekmeyecektir. Üyelik açmadan, çok hızlı bir şekilde yazılı sorularını indirmek için sitemizde bulunan ilgili kısmı inceleyebilirsiniz.

Güncel Yazılı Soruları

Bir derse ait olan güncel yazılı sorularını incelemek o derse tam anlamıyla çalışmak için en gerekli olan şeylerden biridir. Çünkü herhangi bir derste ne sorulabilirse o dönemde yapılacak sınavlarda o konulara da değinilmiştir. Bunu düşünerek güncel yazılı sorularını görmek isterseniz sitemize giriş yapabilir, sitede bulunan güncel yazılı sorularını ve cevaplarını indirerek bunları inceleyebilirsiniz. Normal şartlarda sadece kitap satın alarak elde edebileceğiniz bu sorulara sitemiz sayesinde para ödemen de sahip olabilirsiniz. Yazılı sorularını incelediğinizde konunun özünü ve işlenen ünitenin temelini görür, hangi konu önemliyse o konuya daha fazla çalışmaya gayret edersiniz.

Yeni Yazılı Soruları

Yeni yazılı sorularını inceleyerek yazılınızda hangi tip soruların çıkabileceğini öğrenmek istiyorsanız sitemizde bulunan ilgili kategoriye girerek yazılı sorularına ulaşabilirsiniz. Her öğretmen aynı ünitede farklı incelikler görebilir ve yazılı soruları da bu inceliklere göre hazırlanabilir. Dolayısıyla daha fazla yazılı soruları görmek demek konuyu ve üniteyi daha iyi anlamak demek olacaktır. Sitede bulunan yazılı soruları sekmesine tıklayıp hangi sınıfa gittiğinizi seçtiğinizde sizi ilgilendiren yazılıları görebilirsiniz. Farklı öğretmenlerin hazırlamış olduğu yazılı sorularına göz atar ve bu soruların barındırdığı konulara çalışırsanız sınavınızda kesin olarak başarılı olursunuz. Sınavda başarılı olduktan sonra diğer dersler için de yazılı sorularına sitemizden ulaşmanız mümkün olacaktır.

Güncel ve Özgün Yazılı Soruları

Dersine çalıştığınız sınavdan başarılı olmak adına yapabileceğiniz şeylerin başında o derse ait soruları incelemek ve çözmek gelir. Sitemizde her ders için güncel ve özgün yazılı soruları bulunduğu için bu konuda fazla zorlanmaz, siteye girerek hemen ilgili yazılı sorularına ulaşabilirsiniz. Yayınlanan ve ziyaretçilerle paylaşılan bu yazılı soruları güncel kitap incelenerek oluşturulmuş ve daha önce herhangi bir yerde kullanılmamıştır. Yani sitemizden alıp çalışacağınız yazılı sorularını daha önce görmüş ve çözmüş olma ihtimaliniz yoktur. Bu nedenle yeni soruları çözmek adına sitemize girmeli ve ilgili dersin yazılı sorularını indirerek bu sorulara çalışmalısınız. Bu sayede sınavınız için bir ön hazırlık yapmış olacaksınız.

       

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz