Akademik Personel | 26 Temmuz 2017, Çarşamba

Yangından Kolay Kurtulmanın Yolları

Resim bulunamadı
       

Ani durumlarda meydana gelebilen doğal felaketler arasında yer alan yangın kavramı her ne kadar hayatımıza uzak bir kavram gibi görünse de ansızın karşımıza çıkabilmektedir. Çalıştığınız yüksek binalarda, bulunduğunuz kalabalık ortamlarda, evde, okulda, hastahane gibi yerlerde çıkan yangından kurtulmanızı sağlayacak küçücük bir önlem dahi bulunuyorsa yangından kurtulma imkanınız çok düşüktür. Etrafınızda yer alan herkesi yangın konusunda ciddi anlamda bilinçlendirirseniz yangına karşı alınabilecek önlemleri alarak can ve mal kaybını en aza indirgeyebilir hatta tamamen önleyebilirsiniz. Artık teknolojinin her süreçte değişim göstermesiyle ortaya çıkan ve yenilenen yangın kapısı sektörü son türü ile sizlere hizmet vermektedir. Yangın sırasında canınıza hiçbir şekilde zarar gelmeden ortamdan uzaklaşmanızı sağlayan bu kapılar ısıya karşı oldukça dayanıklı yapılardır.

Kapıların özellikleri

Yangın kapıları tek veya çift camlı olarak çeşitlere ayrılır. Aynı zamanda ana ham maddesi çelik olduğu ısıya karşı uzun süre dayanıklılık göstermektedir. Yangın kapılarının içerisinde gereğinden fazla conta kullanılmaktadır. Bu contaların işlevi yangın sırasında genleşen ve etrafa yayılan ısıyı, kimyasal bileşenleri içine almak ve etrafa yayılmasını önlemektir. Yangın kapılarında yer alan panik kolu sayesinde dış taraftan kapalı kapıyı açmak da çok kolaydır. Ayarlanabilir özelliği sayesinde 60- 90- 120 dakika süre aralıklarında yangına karşı direnmekte ve ısıyı, alevi, sisi, dumanı güvenli bölgeye geçirmemektedir. İstanbul yangın kapısı vermiş olduğu yangın kapısı hizmetinde her daim en kaliteli ürünleri kullanarak müşterilerinin güvenli bir şekilde yaşam sürdürmelerini sağlamaya çalışmaktadır.

İletişim adresi

İstanbul ve çevre bölgelerine hizmet veren firma, teknolojinin her türlü hizmetinden yararlanmaya çalışarak dönemin en iyi yangın kapılarını üretmeye çalışmaktadır. Kaliteden ödün vermeyen firma, her geçen gün çıtasını bir kat daha yükseltmeye çalışarak sektörün en iyisi olma yolunda ilerlemektedir. Siz de yangın kapısı tercihlerinizde İstanbul yangın kapısını seçerek gönül rahatlığı içinde hayatınızı devam ettirebilirsiniz. Ayrıntılı her türlü bilginin yer almış olduğu http://www.yanginkapisiistanbul.com/ adresinden yardım alabilir ve yangın kapısı çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda istediğiniz ürün hakkında hemen sipariş vererek kısa sürede takılmasını sağlayabilirsiniz.

 

       

BENZER HABERLER