Akademik Personel | 25 Mart 2017, Cumartesi

Yalova’da Mükemmel Bir Tatil

Resim bulunamadı
       

Tatil yapmayı planlayan bireyler, sakin, huzur veren, temiz havası ve doğası bulunan mekanları fazlaca tercih ederler. Sizde böyle düşünüyorsanız Rıhtım palace farkı ile bu ayrıcalıkları yaşayabilir ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Yalova, Marmara bölgesinin en sakin, en temiz, en doğal ve en keyifli tatillerin geçirebileceği yerlere sahip bir şehirdir. Daha önceleri İstanbul’a bağlı bir ilçe olan kent, büyüyerek il olmuş ve sahip olduğu güzellikleri kısa sürede dünyaya duyurarak tercih edilen bir tatil beldesi haline gelmiştir. Aslında buralar, geçmiş dönemlerden bu yana tatil beldeleri olarak kullanılmaktaydı. Osmanlı tarihine baktığınızda da padişahlar burayı fazlasıyla kullanmış, dinlenme mekânı olarak özel yer tayin etmişlerdir. O zamanlardan bu zamana kadar güzelliğinden zerre ödün vermeyerek aksine daha da güzelleşerek herkesin padişahlara layık tatil yapması adına elverişli bir hale getirilmiştir. Özellikle de son zamanlarda kurulan butik otel ve diğer otel seçenekleri ailece tatil yapmak isteyenler için en güzel fırsatlardan olmuştur. Tabi bir de buralarda yer bulmak ve hizmetleri elde etmek için firmaların canla başla çalışmalarının da etkisi olduğunu söylemeden geçmemek gerekiyor. Biz, Rıhtım Palace olarak müşterilerimizin hayal ettiğinden çok daha fazlasını en uygun fiyat koşullarıyla bulmaları için gerekli araştırma ve incelemeleri yaparak fiyatlarımızı belirliyoruz. Bu sayede butik otel seçeneklerini herkes kolaylıkla tercih edebiliyor.Akademikpersonel-butik-otel3

Hizmetlerimizi sunarken genel olarak otel seçeneklerinde en uygun fiyattan en lüks seçeneklere kadar sıralamaya özen gösteriyoruz. Bu şekilde yaptığımız için her aile kolaylıkla tatil yapmak için hizmetlerimizden faydalanabiliyor. Tabi ki bu da bir tatilin daha yaşanılır hale gelmesinde büyük bir etki gösterebiliyor. Yalova’nın güze ve mis doğasıyla bütünleşerek en iyi şekilde tatil yaparken bir yandan da ailenizle bir arada kalabilmenin keyfini yaşayacaksınız. Butik otel seçeneklerinde sunulan imkânların kesenize uygun olması, tatilinizin maliyetini düşürecektir. Tüm bunları göz önünde tuttuğunuzda, Rıhtım Palace’nin vermiş olduğu hizmet farkını çok daha iyi anlayacaksınız. Herkes için güzel tatil, her keseye uygun fiyatlar, hizmette kalite, müşteri memnuniyetinde sınırsız seçenekler ve daha fazlasına sahip olan yönlerimizi değerlendirerek istediğiniz her vakit yer ayırtabilir, keyfe değer günler geçirerek yılın stresini üzerinizden atabilirsiniz. Sitemizi inceleyerek verdiğimiz hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir, yerinizi ayırtmak için irtibata geçebilirsiniz.

http://www.rihtimpalace.com/butik-otel/

       

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.