reklam
reklam
Akademik Personel | 23 Ekim 2016, Pazar

VEF Yurtdışı Eğitim Fuarı Şubat ayında

8 Ocak 2016
VEF Yurtdışı Eğitim Fuarı Şubat ayında
       

VEF Yurtdışı Eğitim Fuarı Şubat ayında www.vef.com.tr Adresinde Ziyaretçilerin Bekliyor …

Türkiye’de bir ilk olan VEF Yurtdışı Eğitim Fuarı 26-27-28 Şubat tarihlerinde www.vef.com.tr adresinde ziyaretçilerini bekliyor.

Dünya’nın farklı ülkelerinden bir çok akrediyeli dil okulu ve üniversitenin yanı sıra yurt dışında lise, yurt dışında yüksek lisans, yurt dışında dil okulları, work and travel ve ingilizce eğitimi gibi bir çok başlıkta fuar ziyaretçilerini bilgilendirecek olan stant sahipleri, İngiltere ve Amerika’daki dil okulları ve üniversiteler başta olmak üzere Dünya’nın pek çok yerinden fuara bağlanacaklar. Tamamiyle online olarak gerçekleşecek VEF Yurtdışı Eğitim Fuarı hakkında detaylı bilgi için www.vef.com.tr adresini ziyaret edebilir, fuara katılmak için ücretsiz olan Online Yurtdışı Eğitim Fuarı Davetiye Formu’nu doldurabilirsiniz.

vef-endless-fairs

Davetiye Formu’nu dolduran her öğrenci tüm süreci takip edebilir, kampanya, promosyon ve hediyeler kazanma şansı yakalayabilir. Ayrıca yurtdışında eğitim burslarına ilişkin gelişmelerden haberdar olmak ve yurtdışı eğitimi için burs bulabileceğiniz kurumlar ile görüşmek için de bu fuarı kaçırmayın.

Tarih: 26-27-28 Şubat 2016

Adres: www.vef.com.tr

       

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz