reklam
Akademik Personel | 20 Ocak 2017, Cuma

Vaniköyde Satılık Boğaz Manzaralı, Bosforce

19 Mart 2016
Vaniköyde Satılık Boğaz Manzaralı, Bosforce
       

Vaniköy’e adını veren Vani Efendi, Sultan IV. Mehmet zamanında “Hünkar Şeyhi” sanıyla sarayda nüfuslu bir ilim adamıydı. Van’lı olduğu için ‘’Vani’’ olarak anılırdı. Semt İstanbul’un en seçkin semtlerinden olup, coğrafi olarak Kuleli ile Kandilli arasında yer almaktadır. Semtin sırtlarında Kandilli Rasathanesi olarak bilinen rasathane vardır. Kandilli Rasathanesi’nin korusu ve çevredeki yeşillikler boğazdan geçerken veya Bebek’ten, Arnavutköy’den bakarken hemen dikkatleri çekmektedir. Nisan, Mayıs aylarında Erguvanların ve mor sümbüllerin açmasıyla Vaniköy yeşil-pembe-mor renkleriyle adeta bir renk cümbüşüne döner. Semtte birçok güzel yalı bulunur.

Vaniköyde boğaz manzaralı bir daire arıyorsanız bu portföyümüz mutlaka dikkatinizi çekmeli. Büyük yazar rahmetli Yaşar Kemal’in de oturduğu apartmanda bulunan dairede çok geniş açılı bir boğaz manzarası vardır. Evinizde misafir de seviyorsanız 110 m2 teras bu ihtiyacınıza fazlasıyla cevap verecektir sizlerin. Ama dairenin en iddialı yanı boğazda satılık bu nitelikte bir dairenin çok fazla olmayışıdır. Dairenin özelliklerine gelince; 167 m2 iç kullanım alanlı, 110 m2 teraslı, 3 oda 1 salon,muhteşem boğaz manzaralı, asansörlü satılık çatı dubleksi daire.

Kapsamlı bilgi için firmamızdan Uğur Özcan veya Ulvi Özcan’ı 444 YALI (444 9254) numaralı telefondan arayabilirsiniz.

BosForce 20 yılı aşkın sektör deneyimi ve bölge müşteri bilgisiyle, teknoloji ve sosyal medyayı iyi kullanmasıyla, genelde lüks emlak segmentini özelinde boğazda emlak piyasasında müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi hedeflemektedir.

 

       

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz