Akademik Personel | 21 Ağustos 2017, Pazartesi

Vaillant Kombi Servisi

Vaillant Kombi Servisi
       

Vaillant

Evlerimizin olmazsa olmazlarından olan ısıtma sistemleri gerek sıcak su gerekse sıcak odalar konusu göze alındığında olmazsa olmazlarında başında gelmektedir. 4 mevsim yaşayan ülkelerin başında gelen ülkemiz bu yönü ile bakıldığında özellikle doğu Anadolu ve doğu Karadeniz iç Anadolu bölgelerinde sıfırın altında hava sıcaklığını yaşayan gündüz ve gece değişken olmakla birlikte gecelerin daha soğuk havaların hâkim olduğu bir coğrafyaya sahiptir. Bu yönü ile bakıldığında özellikle ülkemizde yüksek sağlık giderleri ve konfor kaybı ele alındığında dikkat edilmesi gereken konuların başında gelen ortam sıcaklıkları gerek evlerimizde gerek iş yerlerimizde dikkate alınması gereken önemli konuların başında gelmektedir.

Neden Vaillant?

           Vaillant 1874 Yılında kurulmuş olan ve temelleri Almanya’da atılmış olan Johann Vaillant tarafından kurulmuştur. Yüksek alman teknolojisi kullanılarak üretilen ürünler bu alanda pazarın mutlak lideri olarak üretilmeye devam etmiştir. Sadece ülkemizde değil yurt dışında da en çok tercih edilen Kombi sistemi olan Vaillant servisi ile de müşterilerinin sadece satışta değil satış sonrası ihtiyaçlarına destek olması konusunda da ön plana çıkmaktadır.

Özellikle seçilen en kaliteli materyallerden imal edilen Vaillant kombiler olası bir arıza durumuna karşın hem satış sırasında verilen eğitimler ile hem olası bir arıza anında hızlı biçimde müdahale etme politikası ile müşterisinin güvenini kazanmayı başarmış kombi firması olmayı başarmıştır. Vaillant kombi servisi Türkiye’de en yaygın servis ağına sahip firması olmayı başarmıştır. Bu yönü ile bakıldığında hem düşük arıza verme ihtimali hem de olası bir arıza anında hızlı etkili çözümlerle müdahale ekipleri ile tercih edilmesindeki yüksek beklentiyi karşılamayı başarmaktadır.

Vaillant ve teknoloji

Vaillant üretildiği her dönemde teknolojinin gerisinde kalmayarak ürünlerini teknoloji ile yarıştırıp entegre etmeyi başaran bir marka olma becerisini muhafaza etmektedir. Sunmuş olduğu uzun kullanım ömrü ile Vaillant kombi sistemler dilediğinizde en uygun fiyata en kaliteli kombi sistemini evinize sunmaktadır. Düşük yakıt giderleri yüksek verimlilik üzerine yapılan olağan üstü Ar-Ge çalışmasının ürünü olan Vaillant kombi sistemleri ülkemizde geride bıraktığı 70 hizmet yılını başarı ile tamamlayan güvenilirlik ödülüne laik görüşmüştür. Vaillant teknik servis endişesi olmaksızın Türkiye’nin her yerinden tercih etmeniz için hizmet vermeye devam etmektedir.

       

BENZER HABERLER