reklam
Akademik Personel | 24 Mart 2017, Cuma

Ücretsiz İnternet Maç İzle

Resim bulunamadı
       

Ülkemizde futbol maçlarını yayınlayan yayıncı kuruluşlardan, maç izlemek için gerekli olan paketleri almaya maddi olarak gücü yetmeyen ve haliyle yüksek olan maç biletlerini alamayan kişiler, internet üzerinden canlı maç izlemek için bu konuda hizmet veren internet sitelerini ziyaret etmektedirler. Bu sitelerin sunduğu maç yayını hizmetleri, kimi insanı memnun ettiği gibi kimi insanları da memnun edememektedirler. Çünkü yayını yapılan maçın kalitesinin hiç olmazsa biraz iyi olması, bedava maç izleyen kişiler için yeterli olacaktır. Ancak karıncalı ve düşük kalitedeki yayınlar ile ve yayınlar sırasında ekrana yansıtılan reklamlar, herkesin keyfini kaçırmaya yetmektedir. Bu sebeple de, insanlar kaliteli ve ücretsiz bir şekilde maç yayını yapan siteleri daha da derin ve detaylı bir şekilde araştırıyorlar. Peki, yapılan bu derin ve detaylı araştırmanın kriterleri nelerdir?

İnternetten Maç İzlemek İçin Sitelere Uygulanan Kriterler Nelerdir?

  • Öncelikle canlı ve bedava maç yayını yapan sitenin, verdiği maç yayını hizmetinin kaliteli olması gerekmektedir. Video görüntü kalitesi bakımından oldukça ileri seviyelere çıkan ve 4K gibi yüksek seviyelere ulaşan teknolojinin, 720P görüntü kalitesinde olmasa da, 480P veya en kötü 360P görüntü kalitelerini kullanarak bu maç yayınını yapmaları gerekmektedir.
  • Diğer bir kriter, sitede bulunan ve sitenin maddi yönden gelişmesine yardımcı olan reklamların, maç yayınını izleyen kişileri rahatsız edecek yerlerde olmaması gerekmektedir. Bu reklamlar, özellikle de maç yayın ekranını oralara ve hatta bu ekranı kapatacak şekillerde konacak olması, hem bu yayını izleyen kişilerin canını sıkacak, hem de site yetkililerini maddi yönden sıkıntıya sokacaktır.

Verdiği ücretsiz, canlı ve sade reklamları ile yapılan maç yayınları ile çoğu kişinin tercih ettiği sitelerden biri olan justintvizletir.com, bu konuda sıkıntısı olan kişilerin yardımına koşmaktadır.

       

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz