reklam
Akademik Personel | 19 Ocak 2017, Perşembe

Türkiye’deki ve Denizlideki Tüm Gerçek Haberler Burada!

22 Şubat 2016
Resim bulunamadı
       

 

Denizli kentimiz küçük bir kent olması sebebiyle haber alma açısından ve halka haber sunma açısından geniş bir ağa sahip değil maalesef. Habercilik aynı zamanda zor bir iş, yerel haber yapmak daha da zor bir iştir. Yerel halkın haklarını bilmek, kültürel ve etnik seviyelerine hakim olmak o halkla ilgili haber yapmak için en gerekli bilgilerdir. Bu yüzden haber yaparken kuracağınız ekibin tüm bu bilgilere hakim, insan haklarına saygılı ve sevgiyi, saygıyı ve hoşgörüyü hayatının ortasında tutan basın mensupları ile çalışmanız gerekmektedir.

Bizler denizli haber alsın diye bu mantıkla ve geniş bir ekiple beraber yola çıktık ve denizli halkının haberlerini her geçen gün büyüyerek sizlere sunmayı amaç edindik. Denizli bu yönden açığı olan bir şehir olsa bile bizler bu açığı profesyonel ekip ve kaynaklarla tamamlamaya ve kapatmaya çalışacağımıza söz verdik.

Sizler ne ile daha çok ilgileniyorsunuz diye düşündük ve haber sitemizi bu bağlamda daha da ileriye taşımaya karar verdik. Halkımız kendi şehrinin ekonomisini bilsin dedik ve şehir ekonomisi ile ilgili ayrıca bir kategorilendirmeye gittik. Bu kategori sayesinde şehrimizdeki tüm ekonomik faaliyetleri inceledik, haber niteliği taşıyanlar ile ilgili bilgiler ve belgeler topladık, anlayabileceğiniz bir dilde bu haberleri oluşturduk ve sizlere sunduk.

Kültür sanat etkinlikleri de haberci ekibimizin daima gözetiminde oldu. Kültür sanat hem denizli için, hem de bizler için olmazsa olmaz bir araç. İnsanlarımızın kültür seviyeleri artsın ve kültürel manada büyüsünler diye bizler sizlere gerek belediyelerin, gerek özel sanat kuruluşlarının kültürel etkinlikleri ile alakalı bilgiler ulaştırmaya çalışıyoruz. Bu sayede Denizli haberleri arasında biraz nefes alabilmek için kültür sanat bölümümüzden bu anlamda haberlere göz gezdirebilir, etkinliklere nasıl ulaşabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Yaşamın içinden haberlerle halkımızın iyi veya kötü gününde yanında olmaya çalıştık. Bu sayede yaptığımız işler ve verdiğimiz haberler türevleri arasında en iyi hale gelmeyi başardı. Halkımızdan aldığımız bilgiler ışığında, röportajlar, görüntülemeler ile yaptığımız işi en iyi noktaya taşımaya çalışıyoruz. Haber mantığı ne ise, basılı yayınımız olmamasına rağmen, onu uygulamaya çalışıyoruz. Kimsenin özel hayatına müdahaleci olmuyor, tek bir görüşle haber yapmıyoruz. Halkımızın her kesimine hitap etmeye çalışıyoruz, çünkü bu ülkenin her renge sahip insanları olduğunun farkındayız.

Sağlık devrimleri, belediye icraatları veya ticari gelişmeler bizim için önemli değil, hepsinin haber niteliği taşıdığını ve http://www.haberdenizli.com/ ekibi olarak tüm detayları halkımızın bilmesi gerektiğinin farkındayız. Bu yüzden her haberi sizlere anlık olarak ulaştırmaya çalışıyoruz. Bu mantıkla yaptığımız habercilikle sizlere her an, her yerde, internet ağına sahip her bölgede bir tık kadar yakınız.

Sizler bizlerden haber alırken haberi doğrulamak zorunda kalmayacağınızı anlatım dilimiz ve profesyonelliğimiz sayesinde hemen fark edeceksiniz. Zira bizler asla kopyala yapıştır mantığı ile içerik üretmiyoruz. Halkımızın içinde kameralarımız ve mikrofonlarımızla 7 gün 24 saat haber buluyoruz ve yine okuyucularımıza en doğru ve hızlı bir şekilde yerel haberlerin ulaşmasını sağlıyoruz. Bizde çıkan haberlerin bizden önce başka bir yerde çıkmış olması mümkün değildir çünkü biz özgün haber yapmayı ilke hale getirmiş bir haber sitesiyiz.

Haberdenizli.com adresinden günün her saatinde canlı, güncel ve özgün haberleri bizden canlı canlı öğrenebilirsiniz. Yaptığımız işin hakkını her an ve her dakika vermek için canla başla çalışan haberci ekibimizle sizlere denizli ile alakalı her konuda haber vermeye devam edecektir.

       

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz