reklam
Akademik Personel | 25 Ocak 2017, Çarşamba

Türkiye’de Taraftarı Olduğunuz Takımı Digitürk Taraftar Paketi ve LİG TV ile İzleyin

Türkiye’de Taraftarı Olduğunuz Takımı Digitürk Taraftar Paketi ve LİG TV ile İzleyin
       

Digitürk Spor taraftar paketleri sayesinde, futbol dışına da yer verildiğini ve uluslar arası müsabakalar, motor sporları gibi pek çok etkinliğinde yayını bulabileceğiniz TV kanalları izlenebilir duruma geldiğini unutmamalısınız.

Digitürk, Türkiye Spor Toto Süper Lig yayın haklarında elinde bulunduruyor ve her hafta futbol tutkunları canlı yayınlarla stadyumlara gitmeden evinin rahatlığında takımlarını izleyebiliyor. 18 takımlı lig mücadelesi bütün detaylarıyla Digitürk LİG TV kanalları aracılığı ile HD görüntü kalitesiyle izleyicelerle buluşuyor. Taraftarları takımlarının maçlarının tüm heyecanını TV başında Digitürk Taraftar Paketi ile izleme olanağına kavuşuyor.

Futbol tutkunları takımlarını canlı takip ederek evlerinde futbol heyecanını yaşamak için Digitürk Taraftar Paketi seçimini yapıyor. Film, dizi, belgesel kanalları ile üyeleri tarafından beğenilerek takip edilen Digitürk futbol tutkunlarının beğenisini de LİG TV kanalları ile kazanıyor. Bu kanallarda her hafta 18 takımlı Türkiye Spor Toto Süper Lig maçlarının tamamı yayınlanıyor. Türkiye’de taraftarlarının fazlalığı ile bilinen 3 büyükler, maçları da en fazla merak edilen takımlar olarak biliniyor. Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş taraftarı Digitürk tarafından da özel kampanya paketleri ile farklı değerlendiriliyor. 12 ay taahhüt ile taraftarlar Digitürk kanallarına Digitürk Taraftar Paketi ile üye olanlar ayda 39,99 TL ödeme yapıyor. Takımınızı her hafta LİG TV ekranında izleme olanağına kavuşarak stadyuma gitmenize de gerek kalmıyor. Bazen zaman bulamayıp, bazen uzak olması, bazen deplasmana gitmenin imkansız olması nedeni ile taraftarı olduğunuz takımın maçını kaçırmak Digitürk paketleri ile dert olmaktan çıkıyor. Üstelik bu maçları izlemek için artık uygun fiyat seçeneklerinden dolayı kalabalık ve gürültülü mekanlara da gitmenize gerek kalmıyor. Sevdiklerinizle beraber, evinizin rahatlığında, ferah ferah koltuğunuza kurularak maç izleme olanağını sizlere Digitürk sağlıyor. Digitürk sadece size takımınızın canlı maç yayınlarını da getirmiyor. Aynı zamanda takımınızın yıldız isimlerini daha yakından tanıyabileceğiniz programları yayın akışı içerisinde bulacaksınız. Takımınızı, yıldızlarını, tarihini, geçmişteki maçlarını daha iyi öğrenecek ve bilgi sahibi olacaksınız. Digitürk ile takımınızın galibiyet heyecanından, mağlubiyet hüznünden ve her türlü gündeminden uzak kalmayacaksınız. Üstelik bu yayınları izlerken müthiş ses ve HD görüntü kalitesini de TV ekranınızda bulacaksınız. FB, GS ve BJK TV kanalları yayınları da takibinizde bu paket sayesinde mümkün olacak. Futbol ile ilgili yayınlar sizde bağımlılık yapacak. Avrupa futbolu, lig maçları özetleri ile her hafta izleyebileceğiniz ve takip edebileceğiniz duruma gelecektir. Her hafta canlı maçlar ile ekran başında heyecanlı dakikaları Digitürk LİG TV kanalları ile yaşayacaksınız.

Digitürk; spor kanallarında da film, dizi ve belgesel TV kanallarındaki başarısını tekrarlıyor ve avantajlı paketler ile üyelerini çekiyor. Spor paketleri sayesinde, futbol dışına da yer verildiğini ve uluslar arası müsabakalar, motor sporları gibi pek çok etkinliğinde yayını bulabileceğiniz TV kanalları izlenebilir duruma geldiğini unutmamalısınız. Hem LİG TV kanalları ile futbolun heyecanını Türkiye Spor Toto Süper Lig heyecanını yakalamak için Şampiyonlar Paketi, Sezon Açılışına Özel Lig TV Paketi gibi pek çok seçenek kampanyalar içerisinde bulunuyor.

 

       

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz