reklam
reklam
Akademik Personel | 22 Ekim 2016, Cumartesi

Tüp Bebekte Kıbrıs Mucizesi

20 Eylül 2016
Tüp Bebekte Kıbrıs Mucizesi
       

Bebek sahibi olmak, çoğu çift için sıradan bir durum olsa da, bebek sahibi olamayanlar ve bunun için uğraşanlar için gerçekten de büyük bir sorundur. Son yıllarda, çiftlerin üreme ile ilgili sıkıntılarının artmasıyla, tüp bebek tedavilerine eğilim artmıştır. Gerek kariyer planları, gerekse geç yaşta yapılan evliliklerden ötürü, özellikle anne yaşının ilerlemesi ile birlikte, bebek sahibi olamama sorunu çok sık görülmeye başlamıştır. Çiftler korunmasız birlikteliklerinin bir yılı geçmesiyle, bebek sahibi olmak için tüp bebek Kıbrıs merkezlerine başvururlar. Elbette bu aşamada en iyi tüp bebek merkezini seçmek çok önemlidir. Bu bağlamda, Kıbrıs tüp bebek merkezleri, tüp bebek konusunda çığır açmış, en zor sorunlara bile çözüm sunmuştur.

Kuzey Kıbrıs’ta bulunan ve yıllardır başarılı sonuçlara imza atmış, Mucize Ekip – Kıbrıs tüp bebek merkezi, binlerce çifti bebeklerine kavuşturmuş ve başarısını tüm dünyaya duyurmuştur.

Tüp bebek ne demektir?

Tüp bebek tedavisi, doğal yolla gebelik elde edemeyen, ancak sağlıklı üreme hücreleri olan çiftlere uygulanan bir üremeye yardımcı tedavi yöntemidir.

Tüp bebeğin ne demek olduğunu kısaca özetleyelim: Normal yollar ile gebelik olmuyor ise, annenin yumurtaları ön tedavi ilaçları ile geliştirilir. Hazırlık aşamasının ardından, laboratuvarda kadının yumurtaları ve erkeğin de spermi döllenir. Bu dölleme işlemi sonucunda oluşan embriyo, uygun gelişmeyi sağladıktan sonra, kadının rahmine yerleştirilmektedir.

Mucize EkipKıbrıs Tüp Bebek Merkezi bünyesinde gerçekleştirilen tüp bebek işleminin başarısı oldukça yüksektir ve dolayısıyla da çocuğum olmuyor şeklinde şikayetle merkeze başvuran binlerce çift, tüp bebek işlemi ile gebe kalmayı başarmıştır.. Bunun temel nedeni, standart tüp bebek tedavisinden ayrı olarak, çiftlerin sorunlarına yönelik, pek çok yardımcı tekniğin kullanılmasıdır.

Eğer kadının yumurta üretiminde ciddi bir sorun var ise veya yumurta üretilmiyorsa, o zaman yumurta bağışı olarak da bilinen yumurta donasyonu ile tüp bebek yapılır. Aynı şekilde bu sorun erkekten kaynaklıysa ve hiç sağlıklı sperm bulunamıyorsa, sperm donasyonu ile tüp bebek yapılır.

Tüp bebek hakkında daha fazla ve daha çok detaylı bilgiler almak için, Mucize Ekip tüp bebek şeklinde aratıldığında bulunabilen merkezin web sitesi ziyaret edilebilir. Bu sitede gerekli olan her türlü bilgi bulunabilecek ve konuyla ilgili olarak yetkili kişilere ulaşılabilecektir.

       

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz