reklam
Akademik Personel | 24 Mart 2017, Cuma

Tüm Kamuda Yıllık İzinler İptal Edildi

18 Temmuz 2016
Tüm Kamuda Yıllık İzinler İptal Edildi
       

Memurların yıllık izinleri için son dakika karar geldi. Başbakan’ın onayıyla memurların izinleri iptal edildi. Karar Binali Yıldırım’ım imzasıyla Resmi Gazete’de yayınlandı.

Konu ile ilgili genelgede şöyle denildi: Tüm kamu çalışanlarının ikinci bir emre kadar yıllık izinleri kaldırılmıştır. Söz konusu kamu çalışanlarından halen izinde bulunanlar en kısa sürede görevleri başına döneceklerdir” denildi.

Kaynak: http://www.basbakanlik.gov.tr/genelge_pdf/2016/2016-8468.pdf#page=1

       

Yorumlar

1 2
 1. cansu dedi ki:

  Olan masum insanlara oluyor,biz tum sene calistik,boyle olursa bizden nasil verim beklenir?kisin verilirse izinler tatile gidemeyiz.Fetullah Gulen,pis sapik dunya ahiret rahat edeme insallah,Allah belani versin.

 2. magdur memurlar dedi ki:

  Lutfen izinler geri verilsin.tum sene calistik,psikolojimiz cok bozuk,planlarimiz altust oldu.Bizler vatanini seven memurlariz.

 3. Ayse Ece dedi ki:

  Zar zor para biriktirdik, ödedik olana bakın, bu parayi nerden alacağız şimdi ağustosta biter inşallah, izinler acilir da bi nefes aliriz

 4. Kader dedi ki:

  Vatan sağolsun ülke bu haldeyken tatil olmazdı.evet yorulduk ama kesinlikle haklılar….ülke selamet ersin sonu hayırlısı olur ınşallah.ben busenenin sonuna kadar izin olacağını zannetmiyorum 3 ay olaganustu hal ilan edildi.

 5. Arif dedi ki:

  Kamuda çalışan şirket personellerininde izinleri iptal mi ?

  1. akademikportal dedi ki:

   Marmara üni.ye gelen yazıda sözleşmeli personel de denilmiş ve taşeron firmalarda çalışanları arayıp izinleriniz iptal edildi denilmiş.

Yorum Yaz

1 2