reklam
Akademik Personel | 19 Ocak 2017, Perşembe

Triple 9 izle

6 Şubat 2016
Triple 9 izle
       

Triple 9 izle
Bir John Hillcoat filmi iki bin on altı yılında sinemalar ile buluşuyor. Sağlam ve ünlü oyuncu kadrosu ile tüm sinema severler’in dikkatini üzerine çekmeyi başaran Triple 9 filmini sizler için hazırlıyoruz. Bir çete film de bir polis ile iş birliği yapmaktadır. Çetenin zaten amacı karanlık işlere bulaşmaktadır. Ortaklık yaptığı polis de doğal olarak bunların içine dahil oluyor. Yani soluksuz izleyeceğiniz bir iyi kötü kovalamacası bizleri bekliyor. Filmin baş rol oyuncuları bir harika. Adeta gel beni izle dedirtiyor insana. Bu kadar merak etmeyin oyuncuları. Sizin için hemen söyleyelim. Baş roller de Casey Affleck , Chiwetel Ejiofor , Anthony Mackie , Aaron Paul ve Norman Reedus oyuncular yer alıyor.

hd film izle
Bu oyuncuları bırak dünya benim yeğenim bile tanıyor. O Derece sağlam bir kadroya sahip. Tam olarak senaryosunu sizlere açıklayalım. Filmde uyuşturucu kaçakcılığı yapmak isteyen bir çete bunu yapabilmesi için yılların polis memurunu ortadan kaldırması gerekmektedir. Çünkü bu polis onlardan zeki onlardan çevik ve hızlıdır. Her işlerini başlarına çökertmiştir ama bir türlü o çete üyelerini yakalayamamış dır. Ama bu sefer çok farklı geliyor. Bu seferki plan diğerlerinden çok daha sağlam olacak gibi duruyor. Bir cinayet vakası ile polis memurunun görevine son vererek onu ortadan kaldırma planları kuracaktır lar. İlk başta dediğim gibi bu polis onlardan çok daha zeki ve çeviktir.

Bu film izlenmeyecek de hangi film izlenecek lütfen bunu bana biri çıkıp açıklasın. O zaman gelin sizi Triple Nine filmi için sitemize davet edelim. Sitemizden bu filmi full hd izle şekilde izleyebilir bununla kalmayıp filmi 1080p izle kalitesi ile de izleyebilirsiniz. Film Dram ve Suç filmleri kategorisinde yer alırken aksiyon filmleri içinde nasıl yer almıyor gerçekten hayret verici. Filmde o kadar çok aksiyon sahnesi var ki zaten film neredeyse aksiyon sahnelerinden geçilmiyor. İzleyici yorumları da çok güzel. Mart ayında film dehşet verici mi yoksa sıradan bir film mi hep beraber göreceğiz. Bende merak ettim şimdi filmi. Dört gözle o tarihi bekliyoruz. Hdfilmkabusu.com tüm seyircilerine iyi seyirler diler.

       

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz